Search results

  1. P

    Tirane, ofroj vend pune Parukiere estetiste

    Kerkohet punetore me eksperience ne fushen e parukeris dhe estetikes (prerje,depilim,masazh,mbushje thonjsh me xhel). Adresa: Lulishtja 1Maji Ura e Tabakeve ,Pallati i ri. Cel. : 0696121069/ 0682958420
Back
Top