Search results

 1. Apartament 2+1 Per Shitje, Mine Peza

  Apartamenti ndodhet ne nje rezidence e cila eshte ne proces ndertimi ne rrugen Mine Peza. Organizohet ne: Sallon ndenje Kend gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualete Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja te kompanise Nova Construction qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te...
 2. Apartament 2+1+2 Per Shitje, Mine Peza

  Apartamenti ndodhet ne nje rezidence e cila eshte ne proces ndertimi ne rrugen Mine Peza. Organizohet ne: Sallon ndenje Kend gatimi 1 dhome gjumi individuale 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet 1 tualet Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja te kompanise Nova Construction qe...
 3. Ambient komercial per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit

  Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe prej 60 metrash katrore. Eshte i pershtatshem per funksione te ndryshme biznesi duke qene se eshte i pozicionuar ne nje zone te favorshme. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : +355676770475
 4. Apartament 1+1 Per Shitje Ne Rrugen e Dibres

  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-t, te nje pallati ekzistues te restauruar ne Rrugen e Dibres, prane komisariatit nr. 4. Ka siperfaqe totale prej 52 m2. Organizohet ne: ambient ndenjje ambient gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet Apartamenti jepet bosh dhe eshte i pajisur me certifikate...
 5. Apartament 2+1 Per Shitje Ne Kompleksin Univers City

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te godines ne proces ndertimi. Ka nje siperfaqe totale prej 91.45 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 77.7 m2. Organizohet ne: Sallon ndenje Kend gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Ballkon Korridor shperndares Kompleksi ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me...
 6. Apartament 3+1+2 Per Shitje Ne Kompleksin Univers City

  Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 banim, ne kompleksin Univers City. Ka nje siperfaqe totale prej 116.99 m2 dhe organizohet si meposhte: Sallon ndenje Kend gatimi 3 Dhoma gjumi 2 Tualete Ballkon Apartamenti ndodhet ne nje kompleks qe eshte ne proces ndertimi. Kompleksi ndodhet në...
 7. Zyre Per Qira, Parku Olimpik

  Zyra pozicionohet ne katin e trete banim, te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe totale 128.8 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente te vecuara. Zyra ka orientim lindje-perendim. Jepet bosh. Cmimi i qirase mujore eshte neto. Preferohen qiramarres te huaj. Per me shume informacione na kontaktoni...
 8. Apartament 2+1 per qira, Garda

  Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 154 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkon Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Preferohen qiramarres te huaj dhe...
 9. Apartament 1+1 Per Shitje, Rruga E Dibres

  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 50 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet ballkon Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. ...
 10. Apartament 2+1+2 Me Verande Per Qira Ne Astir

  Apartamenti ka siperfaqe banimi 120 m2 dhe siperfaqe verande 130 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti mund te jepet bosh ose i mobiluar. Ndodhet ne nje vend qe ofron privatesi dhe te gjitha kushtet e nevojshme per jetese komode. Per me shume...
 11. Ambient Komercial Per Qira Ne Astir

  Ambienti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 1000 m2. Eshte i investuar ne rifinature dhe dizanjo. Organizohet ne ambient open space dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si: bar kafe, palester, supermarket, restorant etj. Per me shume informacione na kontaktoni...
 12. OKAZION/Apartament 1+1 Per Shitje, Rezidenca Porta Tirana E Re- Sauk I Vjeter

  Apartamenti ndodhet në Residencën "Porta Tirana e Re", në zonën e Saukut të Vjetër. Eshte pjesë e një kompleksi i përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë. Ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe totale prej...
 13. Apartament 2+1+2 Per Shitje, Uji I Ftohte- Vlore

  Apartamenti pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 145 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje ambient gatimi dhe ngrenie 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkon me pamje nga deti Apartamenti është i pajisur me mobilje të zgjedhura me kujdes deri në detaje me...
 14. Vile Per Shitje, Turquoise Marina Hamallaj

  Vila ka siperfaqe fizike 121 m2, siperfaqe verande 17.5 m2, siperfaqe oborri 153.69 m2, siperfaqe parcele 223 m2. Organizohet ne: Kati perdhe: sallon ndenje ambient gatimi tualet Kati i pare: 2 dhoma gjumi tualet Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri...
 15. Zyre Per Qira, Komuna E Parisit

  Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje godine. Ka siperfaqe 50 m2. Ambienti eshte i investuar dhe i pajisur me kondicioner. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si p.sh: zyre, klinik etj. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 16. Dielli Real Estate

  vend i lire si manaxher zyre prane Dielli Real Estate

  Dielli Real Estate me adrese ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake kërkon kandidatë për pozicionin e hapur përshkruar si më poshtë: Pozicioni i punës: Menaxher/e zyre Kërkesat për kandidatët : Eksperience e meparshme ne menaxhim Aftesi te mira komunikimi Njohuri te gjuheve te...
 17. Dielli Real Estate

  Vend i lire pune si social media menaxher

  Dielli Real Estate kerkon te punesoje nje asistent/e zyre qe te kete njohuri te mira te programeve kompjuterike, rrjeteve sociale dhe te njohe gjuhen angleze te pakten. Per me shume mund te bejme nje takim nga afer! Ju lutem na kontaktoni ne nr e telefonit! 0676770475 Cel. : 0676770475
 18. Okazion: Apartament 2+1 Me Pamje Nga Deti- Uji I Ftohte, Vlore

  Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te godines. Ka siperfaqe totale 128.56 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 101.1 m2 dhe siperfaqja e ballkonit 11.14 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet Apartamenti eshte i perfunduar dhe i pajisur me hipoteke. Ndodhet...
 19. Apartament 2+1+2 Per Shitje, Prane Lion Park

  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 130 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi njera prej te cilave eshte e pajisur me ballkon 2 tualete Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar si ne foto...
 20. Apartament 2+1 Per Shitje, Ish Fusha E Aviacionit

  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe totale 83 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 72 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet 2 ballkone Apartamenti ka orientim jug-lindje. Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha kushtet e...
 21. Apartament 1+1 Me Verande Per Shitje Ne Astir

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me cilesi te larte ndertimi. Ka siperfaqe totale banimi 62.5 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 1 dhome gjumi tualet veande me siperfaqe 27.3 m2 Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Zona ku ndodhet ofron gjelberim, qetesi dhe komoditet...
 22. Apartament 2+1 Me Verande Per Shitje, Astir

  Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe totale banimi 89.5 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi tualet veande me siperfaqe 107 m2 Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi. Zona ku...
 23. Garsoniere Per Shitje, Astir

  Garsonierja ndodhet ne nje kompleks me cilesi te larte ndertimi. Ka siperfaqe totale 45.07 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 39.81 m2. Eshte e pajisur me hipoteke. Zona ofron qetesi, gjelberim dhe komoditet. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 24. Apartament 1+1 Per Shitje, Rezidenca Porta Tirana E Re- Sauk

  Apartamenti ndodhet në Residencën "Porta Tirana e Re", në zonën e Saukut të Vjetër. Eshte pjesë e një kompleksi i përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë. Ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe totale prej...
 25. Apartament 2+1+2 Per Shitje, Rezidenca Porta Tirana E Re- Sauk

  Apartamenti ndodhet në Residencën "Porta Tirana e Re", në zonën e Saukut të Vjetër. Eshte pjesë e një kompleksi i përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë. Ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe totale prej...
 26. Dyqan Per Qira, Parku Olimpik

  Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 60 m2 dhe lartesi 6.5 m. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si zyre, klinike etj. Zona ku ndodhet eshte e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve. Per me shume informacione na kontaktoni. Cel. : 0676770475
 27. Apartament 2+1+2 Per Qira, Parku Olimpik

  Apartamenti pozicionohet ne katin e tete (jo te fundit), te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe 115 m2 dhe oganizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete 2 garderobe te vecuara Eshte i pajisur me sistem chiller per ngrohje dhe ftohje. Apartamenti eshte i investuar ne...
 28. Apartament 1+1 Per Shitje Ne Selite

  Apartamenti ka siperfaqe 45.24 m2 dhe ndodhet ne nje godine ne faze perfundimtare ndertimi. Organizohet ne: sallon dhe kend gatimi me dalje ne ballkon 1 dhome gjumi tualet me dritare Apartamenti ka kubatur te rregullt dhe te gjtha hapesirat i ka te shfrytezuara mire. Ndodhet ne nje zone me...
 29. Apartament 3+1+2 Me Verande Per Shitje, Ndertim I Ri- Liqeni I Thate

  Apartamenti pozicionohet ne katin perdhe te godines. Ka siperfaqja totale banimi 126.99 m2 dhe siperfaqe verande 49.5 m2. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete Apartamenti ndodhet ne nje godine banimi dhe sherbimi me 1, 4, 6 kate mbi toke dhe 5 kate sherbim dhe...
 30. Lokal Per Qira, Shallvaret

  Lokali pozicionohet ne katin 0. Ka siperfaqe 100 m2. Lokali eshte totalisht i investuar ne punime dhe i pajisur me cdo mjet te nevojshem per ushtrimin e aktivitetit. Ne pjesen e jashtme ndodhen 6-7 tavolina. Zona ku ndodhet ka levizshmeri njerezish. Cmimi i qirase mujore eshte pak i...
Back
Top