500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Marsida Lala; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Graphic Designe & Social Media Manager

  https://www.instagram.com/tv/CeGjnKljli5/?utm_source=ig_web_copy_link


  https://www.instagram.com/social.media.post.designe/


  Choose how you will design your product.
  Even if you take photos...
 2. Durres, ofrohet vend pune shitese/e

  Eja te fillojme se bashku nje pune te pavarur me nje nder kompanite me prestigjoze ne Europe, te kualitetit Gjerman persa i perket kozmetikes, shendetit dhe perkujdesit ditor .
  LR Health and...
 3. Durres, shes makine Opel Viti 2007, 3.500 Euro

  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 200

  💥OPEL ASTRA 1.6 COSMO

  ♻️ Viti i prodhimit : 2007 .
  ♻️ Kabriolet metalik me hapje.
  ♻️ Kamio automatike jo...
 4. Durres, shes makine Fiat panda Viti 2005, 3.000

  Ngjyra.....: gri metalizato
  Fuqia KW..: 66

  💥FIAT PANDA

  ♻️ 4 x 4 super aktiv .
  ♻️ Viti i prodhimit -2005.
  ♻️ Karburanti -1.2 benzine.
  ♻️ Pershtate me terrenin e veshtire.
  ♻️ Dogana e paguar.
 5. Durres, shes makine Fiat cromo Viti 2009, 3.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 160

  Dino Diesel
  Nxjerr ne shitje makinen :

  💥FIAT CROMO
 6. Durres, shes makine Mercedes-Benz Viti 2006, 4.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: automatik
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 150,000

  Mercedes B Class 200


  ♻️ Kamio Automatike.
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 8