970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Mail Center; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkohen operator full time ose part time (mbasdite) italisht

  Mail Center kerkon operator italisht me kohe te plote (9:00-18:00) ose part time (mbasdite) orari 14:00-18:00

  Ofrojme page baze plus bonuse nga me te lartat ne treg
  Mundesi rritje profesionale...
 2. ! Kėrkohen Agjentė - OPENING / ACC Manager Full / Part time italisht, spanjisht

  Mail Center eshte ne kerkim te agjenteve Full / Part time per gjuhet:
  1.Italisht
  2.Spanjisht


  Kerkohet nivel mbi mesatar per gjuhen
  Eksperienca perben avantazh
  Seriozitet dhe ambicje per...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 9