500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Qendra e studimit "Schritte"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrojme kurse tė gjuhes Gjermane nga Niveli A1 deri nė C1 -- Risi Kurs i Terminologjisė Mjekėsore

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se per muajt ne vijim janė hapur orare (paradite dhe mbasdite) pėr kurse tė reja, pėr nivele tė ndryshme.


  ​Frekuenca: 2 ose 3 Herė nė javė.
  Pjesėmarrja:...
 2. Tirane, ofrohen Kurse Intensive Gjermanisht pėr Mjekė tė Pėrgjithshėm (Infermierė, Stomatolog) si dhe Inxhinierė!

  QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE" E specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE, ėshtė themeluar nė vitin 2012, e liēensuar nga Ministria e Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė, me...
 3. Tiranė, nis me datė 28/09/2022 - niveli A1/1 i gjuhės Gjermane (Grup i rritur)- Superintensiv

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1 ​

  Frekuenca: 5 Herė nė javė
  Orari: 10:00 - 11:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 4 javė

  Pėrkushtimi do tė...
 4. Kurse Pėrgatitore pėr Provimet: Goethe/ Testdaf/Telc/Ösd - Online / Fizikisht

  QENDRA E STUDIMIT TĖ GJUHĖVE TĖ HUAJA "SCHRITTE" E specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE, ėshtė themeluar nė vitin 2012, e liēensuar nga Ministria e Mirėqėnies Sociale dhe Rinisė, me...
 5. Tirane, ofrohet vend pune si Asistente / Sekretare pranė Qendrės "Schritte" - Part time

  Qendra e Studimit "Schritte" e specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE, ėshtė themeluar nė vitin 2012 duke sjellė risi, drejt zhvillimit, kulturės perėndimore kryesisht asaj gjermane...
 6. Plazh-Durres, shes garsonier Kati 7, 32.000 Euro (Lagjia 13, Pėrballė "Floridės")

  Zona/Rruga : Lagjia 13, Pėrballė "Floridės"

  Nė zemėr tė rrugės sė plazhit, lagjia 13, pėrballė "Floridės" shitet:

  Garsonier / apartament.


  -Pallati ka cilėsi shumė tė mirė, asnjė dėmtim nga...
 7. Tiranė, nis mė 29.09.2022 niveli A1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1


  Frekuenca: 2 Herė nė javė

  Orari: 17:30 - 19:30

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 9 javė
 8. Tirane, ofrohet pozicioni vakant Mėsues/e tė Gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" e specializuar veēanėrisht pėr KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE,
  ėshtė themeluar nė vitin 2012 duke sjellė risi, drejt zhvillimit, kulturės perėndimore kryesisht asaj gjermane ...
 9. Tiranė, nis mė 06.05.2022 niveli A1/2 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi: A1/2


  Frekuenca: 2 Herė nė javė

  Orari: 11:00 - 12:30

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 10. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli A2/2 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2.2

  ​Frekuenca: 3 Herė nė javė (E Hene- E Merkure - E Premte)
  Orari: 19:00-20:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7...
 11. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli B1/1 - Kurs nė klasė

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B1/1


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari:17:30-19:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 12. Tirane, Nis me datė 09/09/2022 niveli A1/2 i gjuhės Gjermane (Superintensiv)

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1.2

  Frekuenca: 5 Herė nė javė
  Orari: 16:00 / 17:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 4 javė

  Pėrkushtimi do tė...
 13. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli A2/1 i gjuhės Gjermane - Kurs nė klasė

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/1

  ​Frekuenca: 3 Herė nė javė
  Orari: 19:00-20:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7 javė

  Pėrkushtimi do tė jetė...
 14. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli B2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1 Intensiv

  ​Frekuenca: 3 Herė nė javė
  Orari: 16:00-17:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7 javė

  Pėrkushtimi do...
 15. Tiranė, nis me datė 09/09/2022 niveli B1+ i gjuhės gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B1+​

  Frekuenca: 2 Herė nė javė (e merkure - e premte)
  Orari: 19:00 - 20:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 9 javė
  ...
 16. Tiranė, nis me datė 09/09/2022 niveli A2/1 i gjuhės Gjermane - Kurs ne klase

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/1​

  Frekuenca: 3 Herė nė javė (e hėnė - e mėrkurė - e Premte)

  Orari:19:00-20:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7...
 17. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli A1/1 - Fillestar - Kurs ne klase

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1


  Frekuenca: 2 Herė nė javė
  Orari: 19:00 -20:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 9 javė

  Pėrkushtimi do tė...
 18. Tiranė, me datė 09/09.2022 nis niveli C1.1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli C1.1

  Frekuenca: 2 Herė nė javė (e Martė - e Ejnte)
  Orari: 16:00-17:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 9 javė
  ...
 19. Tiranė, nis me datė 09/09/2022 niveli B2/1 i gjuhės Gjermane - Kurs Online

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1​

  Frekuenca: 2 Herė nė javė
  Orari: 17:00-18:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 9 javė

  Pėrkushtimi do tė...
 20. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli A2.2 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2.2


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 16:30 - 18:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 21. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli A2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A2/1


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 19:00 - 20:30

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 22. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli A1/1 (fillestar) - Kurs grupmosha (14-18 vjeē) - Kurs ne klase

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1

  ​Frekuenca: 3 Herė nė javė (e Hėnė- e Mėrkurė - e Premte)
  Orari: 10:00 - 11:30
  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
  Kohėzgjatja: rreth 7...
 23. Tiranė, nis mė 09.09.2022 niveli B2/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi: B2/1


  Frekuenca: 2 Herė nė javė

  Orari: 17:00 - 18:30

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 24. Tiranė, nis niveli C1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli C1/1


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 10:30 - 12:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 25. Tirane, shes Divan (set/komplet)

  Nėse ju intereson qė nė ambientet tuaja tė blini kėte model divanesh, keni bėrė zgjedhjen e duhur.

  - Divan 3-sh, divan 2-sh si dhe 2 Kolltuqe (teke) tė modelit qė shihni.
  - Jastėk (4 )
  - Janė...
 26. Tiranė - Shes Dollap antik, klasik, stili italian

  Nėse ju intereson qė nė ambientet tuaja tė blini kėtė pjesė mobilje, keni bėrė zgjedhjen e duhur.

  -Dollap i kohės sė klasikes dhe traditės, 100 vjeēar, i stilit italian.
  -Modeli: 3 kanata, me...
 27. Tiranė, nis mė 11.01.2017 niveli A1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 16:30 - 18:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 28. Tiranė, nis mė 10.01.2017 B1/1 niveli i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi: B1/1


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 15:30 - 17:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 29. Tiranė, nis mė 26.12.2016 niveli A1/1 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi: A1/1


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 10:30 - 12:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
 30. Tiranė, nis mė 12.12.2016 niveli A1/2 i gjuhės Gjermane

  Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/2


  Frekuenca: 3 Herė nė javė

  Orari: 16:30 - 18:00

  Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

  Kohėzgjatja: rreth 7 javė
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 76
Faqja 1 nga 3 1 2 3