970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Denis Nuhaj; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist

  N Hotel By Noshi kerkon te punesoje Recepsionist: *Part Time
  Preferohen me eksperience pune.
  Njohuri ne gjuhen Angleze.
  Transporti i perfshire.
  Te interesuarit te dergojne CV tek E-Mail:...
 2. Tirane, shes Organo Korg PA80 400 Euro

  Shitet organo KORG PA80 per arsye mos perdorimi.
  Gjendja shume e mire e kompletuar me te gjitha ritmet e nevojshme.
  Shitet se bashku me stativin dhe 20 disketa me ritme.
  Cmimi: 400 euro i...
 3. Tirane, shes biciklete Mountainbike 26X Sportive 7500 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet Bicikleta 26x ne gjendje si ne foto per arsye mos perdorimi.
  Cmimi: 7500 lekė
  Adresa Tirane
  Tel: +355673349999

  Cel. : +355673349999
 4. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e

  N Hotel BY NOSHI kerkon te punesoje Kuzhinier/e me eksperience pune.
  Ofrohet: Transporti, 1 dite pushim, pagese konkuruese!
  Te interesuarit/at te dergojne CV e tyre ne E-mail: nfo@nhotelbynoshi.com...
 5. Tirane, ofroj vend pune Sanitare / Housekeeper

  N Hotel BY NOSHI kerkon te punesoje Sanitare (Housekeeper) me eksperience pune, preferohet ne Hoteleri.
  Ofrohet: Transporti, 1 dite pushim, pagese konkuruese.
  Te imteresuarit te dergojne CV e tyre...
 6. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  N Hotel BY NOSHI kerkon te punesoje Kamarier me eksperience pune.
  Kantidati duhet te kete njohuri te Gjuhes Angleze.
  Ofrohet: Pagese konkuruese, transporti, 1 dite pushim.
  Te interesuarit te...
 7. Ballsh, shes truall 5.000 m² 70.000 Euro (Rruga e Akazeve)

  Zona/Rruga : Rruga e Akazeve

  Shitet 5000 m2 tokė ne Ballsh (Mallakaster). E perbere ne: 2000 m2 toke truall dhe 3000 m2 toke bujqesore e mbjelle kryesisht Ullinj, Molle, Lajthi etj.
  Brenda...
 8. Tirane, shes 6 palma 400 Euro

  Shiten 6 palma "Coccothrinax alta" .
  Lartėsia: 4 - 5 Metėr.
  Mosha: 20 vjeēare
  Pamja: Shume e rregullt.
  Cmimi: 400 Euro secila (me transport tė pėrfshirė nėse shiten bashkė).
  +355673349999

  ...
 9. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore

  Qender Kursesh Tirane Ofron:
  Pergatitja per Nxenes te te gjitha niveleve te lendeve shkencore nga klasa e 5 deri nė Universitet ne lenden e Fizikes.
  pergatitja e detyrave te shtepise per te...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9