970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: koxha; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete burrash Roadbike 29 18.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet bicikleta ne gjendje super te mire.
  Cmimi i negociushem.

  Cel. : 0694709092
 2. Tirane, jap me qera shtepi 1+1+A+BLK Kati 1, 75 m² 15.000 Leke (Loni Ligori Prane viles L)

  Zona/Rruga : Loni Ligori Prane viles L

  Jepet shtepi private 2+1 e pa mobiluar.
  Cmimi 15.000 leke i pandryshushem.
  E pa mobiluar.

  Cel. : 0694709092
 3. Tirane, shes makine Volkswagen Sharon Viti 1999, 2.450 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 295.780

  Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe...
 4. Tirane, shes makine Opel Astra Viti 1995, 1.200 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 130000

  Makina ne gjendje te mire pune. Sherbime te kryera dhe taksa te paguara...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4