970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Kogo Agency; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kerkoj te punesoj Sales Agent

  Kogo Group , agjensi marketingu nė Tiranė kėrkon tė punėsoj Agjent Shitjesh pėr shėrbimet qė kompania ofron:


  Kėrkohet:


  1. Eksperinecė nė shitje
  2. Profesionalizėm dhe aftėsi pėr tė...
 2. Tirane, ofroj vend pune Junior Wordpress Developer

  Ne jemi nje Agjenci Marketingu qe merret me krijimin e Website-ve te specializuar ne ofrimin e nje game te gjere te sherbimeve digjitale.


  Ne jemi te apasionuar pas inovacionit dhe perpiqemi...
 3. Tirane, ofroj vend pune Senior Java developer

  Kogo is looking for a Senior Java Developer!!


  If you think you are the one that we are looking for send your resume at ✉️ info@kogo.al!


  Tasks


  Work closely with the IT team in...
 4. Tirane, ofroj vend pune Database Administrator

  Kogo is looking for a Database Administrator!


  If you think you are the one that we are looking for send your resume at ✉️ info@kogo.al!


  Tasks


  1. Database administrators (DBAs) have...
 5. Tirane, ofroj vend pune DevOps Engineer

  Kogo is looking for a DevOps Engineer!!


  If you think you are the one that we are looking for send your resume at ✉️ info@kogo.al!
  1. Automate and enhance Development and production...
 6. Tirane, ofroj vend pune PHP Developer

  Kogo is looking for a PhP Developer!!


  If you think you are the one that we are looking for send your resume at ✉️ info@kogo.al!


  Tasks


  1. Work closely with the IT team in completing...
 7. Tirane, ofroj vend pune Node JS Developer

  Ne jemi nje Agjenci Marketingu qe merret me krijimin e Website-ve te specializuar ne ofrimin e nje game te gjere te sherbimeve digjitale.


  Ne jemi te apasionuar pas inovacionit dhe perpiqemi...
 8. Tirane, ofroj vend pune React JS Developer

  Ne jemi nje Agjenci Marketingu qe merret me krijimin e Website-ve te specializuar ne ofrimin e nje game te gjere te sherbimeve digjitale.


  Ne jemi te apasionuar pas inovacionit dhe perpiqemi...
 9. Tirane, ofroj vend pune Wordpress Developer

  Ne jemi nje Agjenci Marketingu qe merret me krijimin e Website-ve te specializuar ne ofrimin e nje game te gjere te sherbimeve digjitale.

  Ne jemi te apasionuar pas inovacionit dhe perpiqemi...
 10. Tirane, ofroj vend pune Digital Marketing Specialist

  Kogo Agency ,kėrkon te punesoj ne pozicionin Digital Marketing Specialist


  Kandidati Duhet :
  Te kene perfunduar universitetin ne nje nga deget: Informatike, Informatike Ekonomike,...
 11. Tirane, ofrojme kurse Trajnimi Graphic Design & Video Editing

  KURSI GRAPHIC DESIGN & VIDEO EDITING.  Dizajni grafik ėshtė njė art kompleks.


  Pėr tu bėrė njė Grafik Designer, ju duhet tė zotėroni shumė aftėsi dhe mjete tė ndryshme.
  Ky kurs...
 12. Tirane, ofroj vend pune Digital Marketing Manager

  Kogo Agency ,kėrkon te zgjeroje stafin pėr zyrat e saj nė Tiranė me Digital Marketing Manager

  Kandidati Duhet :

  Te kene perfunduar universitetin ne nje nga deget: Informatike,...
 13. Tirane, ofrojme trajnime Web Design Trajnim: “SOCIAL MEDIA MANAGER

  Trajnim: “SOCIAL MEDIA MANAGER”

  Kogo Academy


  E ardhmja ėshtė e orientuar drejt botės digjitale. Mos e humb mundėsinė pėr t’u bėrė njė Social Media Manager i suksesshėm.
  Fito njė profesion...
 14. Tirane, ofroj vend pune Social Media Manager

  Kogo Agency kerkon te punesoj Social Media Manager:

  Detyrat dhe pergjegjesite e pergjithshme per nje Social Media Manager do te jene :

  Tė asistojė nė zhvillimin dhe implementimin e...
 15. Tirane, ofroj vend pune Designer

  Pėrshkrimi

  Je i apasionuar pas dizajnit dhe risive tė fundit?

  Je i kujdesshėm ndaj detajeve nė pėrmbylljen e njė projekti?

  Ti je i duhuri pėr ne!
  Kualifikimet
 16. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  Kogo Agency , agjensi marketingu ne Tirane kerkon te punesoj Agjent Shitjesh per sherbimet qe kompnaia ofron:

  Kerkohet:


  Eksperinece ne shitje;
  Profesionalizem dhe aftėsi pėr tė...
Trego rezultatin 1 deri 16 nga 16