970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Jonela2018; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, shes Pjaster per floket 2.000 Leke

    Shitet pjaster profesionale e paperdorur, shitet per arsye mos perdorimi

    Cel. : +355692149031
  2. Tirane, shes Karrige Ushqimi 6.000 Leke

    Shitet karrige per ngrenie per femije e markes CAM, modeli Campione, nga 6 ne 36 muaj. Karrigia eshte e perdorur por ne gjendje te mire, pjesa e skeletit, ndersa mushamaja eshte e konsumuar dhe...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2