970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Ola123456789; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes DIVAN CILESOR 40.000 Leke

  Shitet divan kend, shume cilesor.
  Divani eshte ngjyre bezhe, material shume i mire si ne tapiceri ashtu dhe ne strukture.
  Super i lehte per t'u montuar dhe c'montuar.
  Hapet dhe behet krevat...
 2. Tirane, shes Krevat Dru origjinal 5.000 Leke

  Shitet KREVAT DRURI (origjinal) TEK ne gjendje te shkelqyer.
  Dysheku dhurohet bashke me krevatin.

  Cel. : 0682061628
 3. Tirane, shes Printer HP Desk Jet 3.000 Leke

  Shitet printer HP DeskJet, per arsye se mbyllet zyra.
  I vogel, shume praktik, per zyra te vogla ose shtepi.

  Cel. : 0682061628
 4. Tirane, shes Ngrohese biberoni 1.500 Leke

  Shes artikuj esenciale per perkujdesjen/ushqyerjen e bebit:

  Ngrohese biberoni e markes NUK, gjendja si e re, shitet 1500 Leke

  Aspirator nazal Chicco, gjendja si i ri (i perdorur nje here)...
 5. Tirane, shes Kepuce nga brande angleze 1.000 Leke

  Kepuce te perdorura, por te mbajtura me kujdes.

  Cizmet e shkurta jane te reja fringo ne kuti, nuk jane perdorur asnjehere, sic mund te shihet ne foto.
  Jane blere te gjitha ne Londer dhe i kam...
 6. Tirane, shes Mbulese krevati dopio (fringo e re) 4.000 Leke

  Shitet mbulese krevati dopio, shume e bukur, ngjyrat e nderthurura pana dhe blu/gri.
  Nuk eshte perdorur kurre (e harruar diku ne sirtare) sepse kemi perdorur nje tjeter me te erret per t'u ruajtur...
 7. Tirane, shes Mbulese krevati dopio (fringo e re) 4.000 Leke

  Shitet mbulese krevati dopio, shume e bukur, ngjyrat e nderthurura pana dhe blu.
  Nuk eshte perdorur kurre (e harruar diku ne sirtare) sepse kemi perdorur nje tjeter me te erret per t'u ruajtur nga...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7