kėrko:

Type: Posts; User: k3v1n; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes ushqyes 1.500 Leke

  Shiten Ushqyes Laptopi:
  20V-3.25A
  19V-3.42A
  Cmimi: 1500L te reja copa.

  Cel. : 0683299353
 2. Durres, shes Adapter 1.500 Leke

  Shitet karikues laptopi:
  20V-3,25A
  19V-3.42A
  Cmimi: 1500L te reja copa

  Cel. : 0683299353
 3. Durres, shes pajisje Network Wireless Transmission Kits 30 Euro

  Shes Pajisje per transmetimin e video dhe audio te kamerave ne dvr ose tv .

  Cmimi: 30€

  Fuqia: 1W
  Frekuenca: 2.4 Ghz

  PAJISJA ESHTE E PAPERDORUR.
 4. Durres, shes pajisje Network Wireless Transission kit 30 Euro

  Shes Pajisje per transmetimin e video dhe audio te kamerave ne dvr ose tv .

  Cmimi: 30€

  Fuqia: 1W
  Frekuenca: 2.4 Ghz

  PAJISJA ESHTE E PAPERDORUR.

  Cel. : 068 32 99 353
 5. Durres, shes Play Station Leve X-Box Classic 1.500 Leke

  Leve Xbox Classic pak e demtuar
  Cmimi: 1500 lek te reja.

  Cel. : 0683299353
 6. Durres, shes pajisje Leve X-Box Classic 1.500 Leke

  Leve XBox Classic pak e demtuar
  Cmimi: 1500 lek

  Cel. : 0683299353
 7. Durres, shes Play Station Leve X-Box Classic 2.500 Leke

  Leve XBox Classic ne gjendje te persosur.
  Cmimi: 2500 lek te reja

  Cel. : 0683299353
 8. Durres, shes pajisje Leve X-Box Classic 2.500 Leke

  Leve XBox Classic ne gjendje te persosur.
  Cmimi: 2500 lek te reja

  Cel. : 0683299353
 9. Durres, shes Transformator Xianghua 8.000 Leke

  Shitet Transformator Xianghua 1000VA
  Cmimi: 8000 leke te reja (i diskutueshem).

  Cel. : 0683299353
 10. Durres, shes Transformator Xianghua 8.000 Leke

  Shitet Transformator Xianghua 1000VA
  Cmimi: 8000 leke te reja (i diskutueshem).

  Cel. : 0683299353
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10