HP-Neptun-jobs

kėrko:

Type: Posts; User: mino1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera makine Fiat Modele te ndryshme Viti 2019, 15 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 10.000

  Makina me qera duke filluar nga 15euro
  cmime konkuruse sipas...
 2. Tirane, jap me qera makine Ford fiesta Viti 2017, 15 Euro

  Karburanti: Nafte
  Ngjyra.....: e zeze/gri
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 100000

  Albania rental car
  japim me
  qera autovetura te ndryshme & fuoristrada
 3. Tirane, jap me qera makine Ford Viti 2019, 15 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 44
  KM..........: 30.000

  Albania rental Car
  Automjete te ndryshme me Cmime te favorshme 15-20-25...
 4. Tirane, jap me qera makine Skoda Viti 2019, 15 Euro

  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik

  Albania rental car
  Automjete te ndryshme me Cmime te favorshme 15-20-25 euro sipas modelit te automjetit dhe kohezgjatjes se qerase
  Skoda fabia...
 5. Tirane, jap me qera makine Skoda Fabia Viti 2019 cmim 15 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner

  Albania rental car
  japim me qera automjete te ndryshme & fuoristrada


  Cel. : 0695865190
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5