970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Shesimblejm1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 0, 101 m² 120.000 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Shitet super shtepi private me super oborr te madh ne gjendje te banueshme dhe shume te mire
  Shtepia ndodhet ne zonen e Brrylit mbrapa klinikes Iranjani
  Eshte 101 metra...
 2. Blejm mobilje te perdorura 0683312510

  Blejm mobilje te perorura si:Dhoma gjumi,Kende,Guzhina,Etj.

  Nr tel:
  0683312510
 3. Tirane, blejm mobilje te perdorura 0688455736

  Blejm mobilje si:Dollape,Divane,Kende,Guzhina,dyer etj.
 4. Tirane, shiten mobiljet e reja me cmime okazzioni !

  Shiten mobiljet e reja .
  Cmimet dhe infot ne fotot perkatese
  Te gjitha me cmime ne uljee!
  Nxitoni ti beni tuajat

  Cel. : 0682368258
 5. 0682368258 Blejm mobilje te perdorura

  Blejm mobilje te perdorura si:Dhoma gjumi,Kende,Guzhina,Divane,Tavolina buke,Dyer,Etj.
  Nr tel: 0682368258
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5