970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Juri.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Programues

  Kompania PlanettApp kerkon te punesoje Backend Developer me keto kerkesa:


  - Njohuri dhe eksperience ne PHP web-Laravel
  - Pervoje nė JavaScript (+ JQuery ose Prototype), JSON dhe Ajax
  - Pervoje...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinjere, Motoristė

  Rosa Catering kerkon te punesoje Kuzhiniere dhe Motoristė.
  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet per Kuzhiniere:
  -Te jete e disponueshme me orar te plote.
  -Te zoteroje aftesi...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht, Anglisht, Spanjisht

  Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht, Anglisht, Spanjisht! 👨*💼


  Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences + sistem bonusi progresive! 💰


  Na shkruani per te...
 4. Tirane, ofroj vend pune Teknik

  Tirane, ofroj vend pune si teknik per Instalime Elektrike, Kamera, Sisteme alarmi, Sisteme Ndricimi.

  Kompania Procodev kerkon te punesoje teknik per Instalime Elektrike, Kamera, Sisteme alarmi,...
 5. Tirane, ofroj vend pune Gazetar/e Terreni

  GotaNews.tv ėshtė njė nga mediat online me inovatore ne tregun shqiptar, e cila falė stafit tė saj tė dedikuar sot numėron me mijra vizitorė nė ditė nga Shqipėria dhe diaspora. Duke u bazuar tek...
 6. Tirane, jap me qera makine Skoda Citigo Viti 2016, 16 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=662325&d=1573473527

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 90.000
  ...
 7. Tirane, ofroj vend pune Sales Marketing Manager Terren

  Gotanews.tv ėshtė njė media online e cila falė stafit tė saj tė dedikuar sot numėron shumė vizitorė nė ditė nga Shqipėria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkėpunimi dhe pėrkushtimi, ...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7