500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 29 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Mal i zi Plazh All Inclusive ne PONTA NOVI 315 Euro

  Plazh All Inclusive ne PONTA NOVI (Gjiri i Kotorit)
  Hotel Carine Kumbor Superior 4 Yje, buze plazhit

  PERIUDHA 2 – 19 Qershor
  4 Dite (3 Nete) — Cmimi 315€
  5 Dite (4 Nete) — Cmimi 420€
  6 Dite (5...
 2. Tirane, oferte City-tour Mal i zi Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 267 Euro

  Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje, BUDVA (All Inclusive) – Fillon nga 267€
  🌞 Plazh All Inclusive ne BUDVA
  ❗Hotel Vila Petra Superior 4 Yje, buze plazhit

  PERIUDHA 2 – 19 Qershor
  4 Dite (3...
 3. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 50 Euro

  Budva -Kotorr - Ulqin #Mbremje_Festive
  • Nisja: 18 - Mars 2 Dite 50€
  • Nisja: 25 - Mars 2 Dite 50€
  • Nisja: 1 - Prill 2 Dite 50€
  • Nisja: 8 - Prill ​ 2 Dite 50€  ...
 4. Tirane, ofroj City-tour Hollande 4 Ditė nė #AMSTERDAM me Guidė 369 Euro

  4 Ditė nė #AMSTERDAM me Guidė
  Nisje datė 16 Mars 369 €/p
  Nisje datė 23 Mars 389 €/p  Ne ēmim perfshihet:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus
  3....
 5. Tirane, ofroj City-tour Egjypt #HURGHADA 2023 #early_booking 729 Euro

  #HURGHADA 2023 #early_booking
  PYRAMISA BEACH RESORT SAHL HASH 5* - 729 €/ Phttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png
  Nisje 8 Korrik 7 Ditė te plota
  Shėrbimi All...
 6. Tirane, ofert City-tour Austri VIENA 369

  Udhėtim nė Vienė 4 Ditė
  Nisje date 01 Prill 369 €
  Nisje date 29 Prill 389 €
  Program me Avion & Guide

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.pngNe cmim perfshihet:
  1....
 7. Tirane, ofroj City-tour Greqi 7dite Messonghi Beach Holiday Resort 4 ZBRITJE 100€ nga cmimi i p 510 Euro

  Pushime ne plazhin magjik te KORFUZIT – Messonghi Beach Holiday Resort 4
  ZBRITJE 100€ nga cmimi i paketes-PER REZERVIME DERI ME 28 SHKURT!!
  ALL...
 8. Tirane, ofroj City-tour Greqi Shijoni pushimet nė ishullin magjepės tė 299 Euro

  Shijoni pushimet nė ishullin magjepės tė #Lefkadės ​
  Zbritje 70 euro nga cmimi i paketes - PER REZERVIME DERI ME 28 SHKURT
  Akomdodimi nė hotel Red Tower 4 Yje buzė detit dhe me pishinė....
 9. Tirane, ofroj City-tour Itali RIMINI, VERONA, VENECIE 4 DITE 349 Euro

  RIMINI, VERONA, VENECIE

  Nisja: 14-03-2023
  CMIMI 349 EURO
  DETAJET E TURIT  Dita e Parė: Nisja nga Tirana me avion pėr nė Venecie. Nisja mė 07.25. Mbrritja nė Venecie mė 09.10. Nisja pėr...
 10. Tirane, ofroj City-tour Spanje UDHĖTIM NĖ MADRID 369 Euro

  UDHĖTIM NĖ MADRID Madrid
  Tipi I Turit: Ture Nė GrupeFjetje Dhe Mėngjes (BB)
  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Madrid. Nisja nga Tirana nė orėn 17.30, Mbrritja nė Madrid nė...
 11. Tirane, ofroj City-tour NAPOLI, SORRENTO, SALERNO 329 Euro

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Fluturimi nga Tirana pėr nė Bari. Nisja nė orėn 11.20. Mbrritja nė Bari nė orėn 12.15. Transferta pėr nė Napoli. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė. Mbrritja nė Napoli....
 12. Tirane, ofroj City-tour Greqi PRANVERĖ NĖ ATHINĖ 299 Euro

  PRANVERĖ NĖ ATHINĖ
  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Athinė. Nisja nė orėn 13.05. Mbrritja nė Athinė nė orėn 15.35. Transferimi me Autobus nė Kodrėn Likavitos, nga ku shihet...
 13. Tirane, ofroj Itali ALBEROBELLO - OTRANTO - TARANTO NISJA 25 329 Euro

  ALBEROBELLO - OTRANTO - TARANTO nisja 25 mars
  cmimi 329 euro

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Fluturimi Tiranė - Bari. Nisja nga Tirana mė 08.05. Mbrritja nė Bari nė orėn 09.00. Nisja me Autobus...
 14. Shqiperi, ofroj UDHĖTIM NĖ COTE D'AZUR / 299 Euro

  UDHĖTIM NĖ COTE D'AZURNisja: 05-03-2023 cmimi 299 Euro

  NISJA 12 MARS 329 Euro
  DETAJET E TURITDita e Parė: Fluturimi direkt Tiranė - Nisė. Nisja nga Tirana nė orėn 19.45. Mbrritja nė Nisė nė orėn...
 15. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME PEGASUS 239 Euro

  UDHĖTIM NĖ STAMBOLL ME PEGASUS Stamboll
  Tipi I Turit: Ture Nė GrupeFjetje Dhe Mėngjes
  DETAJET E TURITKUJDES:
  Dhomat do merrem mbas ores 12:00. Nese dikush deshiron qe dhomen ta marr sapo te...
 16. Tirane, ofroj City-tour Turqi UDHETIM NE STAMBOLL 239 Euro

  udhetim ne stamboll cmimi 239 euro

  DETAJET E TURIT

  KUJDES:
  Dhomat do merrem mbas ores 12:00. Nese dikush deshiron qe dhomen ta marr sapo te mberrijne, atehere do i duhet te paguaj pagese extra...
 17. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi TUR NE DETIN E ZI 6

  tur ne detin e zi

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė. Nisja nga Tirana me autobus nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Mbrritja nė Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi nė...
 18. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi ALL INCLUSIVE NĖ ULQIN 70 Euro

  ALL INCLUSIVE NĖ ULQIN Ulqin


  Dita e Parė, Nisja nga Tirana. Ndalesa gjatė rrugės. Vizitė e shkurtėr ne Budva dhe Kotorr. Mbrritja nė Ada Bojana. Sistemimi nė Hotel. Fjetje dhe All Inclusive nė...
 19. Tirane, ofroj City-tour Portugali SPANJE DHE PORTUGALI 649 Euro

  SPANJĖ DHE PORTUGALI nisja 6 mars cmimi Lisbonė, Saragosa, Madrid, Sevijė, Malaga, Granada, Valencia, Barcelon

  DETAJET E TURIT
  Dita e parė: Fluturimi direkt Tiranė - Barcelonė. Nisja nga Tirana...
 20. Tirane, ofroj City-tour Greqi KROĒIERE NĖ ISHUJT GREKĖ, 6 DITĖ / 449 Euro

  Nisja: 12-03-2023 cifti 898 euro
  Nisja: 19-03-2023 918 euro

  nisja 26 mars cifti 918 euro

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 16.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Athinė....
 21. Tirane, ofroj Sole Travel ju ofron #konsulence per Visa #Turistike, #Familjare, #Biznesi,#Punesimi, #Studimi etj.. 30 Euro

  Sole Travel ju ofron #konsulence dhe #asistence per #aplikime per #viza si me poshte:
  Visa #Turistike, #Familjare, #Biznesi,#Punesimi, #Studimi etj.. ne #ambasadat e meposhtme
  ...
 22. Tirane, ofroj City-tour Spanje BARCELONE — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 13 P 439 Euro

  BARCELONE — 4 Dite (3 Nete) Nisje 13 Prill / 27 Prill


  VIZITOJME
  BARCELONE
  .
  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
  Nisje 13 Prill — 4 Ditė (3 Netė) — Cmimi 439€
  Nisje 27 Prill —...
 23. Tirane, ofroj City-tour Serbi BEOGRAD 3 DITE 129 Euro

  BEOGRAD — 3 Ditė (2 Netė) Nisje 10; 24 Mars / 8; 15; 28; 29 Prill


  VIZITOJME
  Beograd
  Lundrim ne Danub
  .
  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME

  MUAJI MARS
 24. Tirane, ofroj City-tour Greqi KORFUZ (All Inclusive) – 109 Euro

  KORFUZ (All Inclusive) –– 3 Ditė (2NETE) , 10, 24 Mars / 8, 28 Prill

  VIZITOJME
  Kelkyra (Korfuz)
  Pallati mbreteror i Sisit
  Paleokastrica
  Igumenice

  .
 25. Tirane, ofroj City-tour Turqi CANAKALE – IZMIR - PAMUKALE - BURSA 269 Euro

  CANAKALE – IZMIR - PAMUKALE - BURSA –– 5 Ditė (4 Netė) Nisje 10; 22 Mars / 6; 13; 27 Prill
  VIZITOJME
  Canakale
  Izmir
  Efes
  Pamukale
  Bursa

  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME...
 26. Tirane, ofroj City-tour Kroaci BREGDETI DALMAT — PARKU KRKA –– 3 Ditė 155 Euro

  BREGDETI DALMAT — PARKU KRKA –– 3 Ditė (2 Netė) Nisje 10; 24 Mars / 8; 15; 28; 29 Prill

  VIZITOJME
  Parku KRKA
  Split
  Zadar
  Vodice
  Trogir
  Shibenik
  .
 27. Tirane, ofroj City-tour Greqi ATHINE – PATRA — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 179 Euro

  ATHINE – PATRA — 4 Dite (3 Nete) Nisje 11; 23 Mars / 7; 14; 28 Prill

  VIZITOJME
  PATRA
  ATHINE

  KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTMEMUAJI MARS
  Nisje 11 Mars — 4 Dite (3 Nete) —...
 28. Tirane, ofroj City-tour Austri VIENE – BUDAPEST – ZAGREB – BEOGRAD –– 5 299 Euro

  VIENE – BUDAPEST – ZAGREB – BEOGRAD –– 5 Ditė (4 Netė) Nisje 10; 22 Mars / 6; 13; 27 Prill

  VIZITOJME
  Viene
  Budapest
  Zagreb
  Graz
  Beograd
  Rivieira Malezeze
  Riviera Kroate
 29. Tirane, ofroj City-tour Itali Rome & Vatican ,Tur me Avion & Guide 289 Euro

  Rome & Vatican ,Tur me Avion & Guide https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/2b07.png

  11 Mars 4 Dite 289€

  Per rezervime deri ne 10 Shkurt

  Perfshihet :
  1.Bileta e Avionit...
 30. Tirane, ofroj City-tour France #Nice - #MonteCarlo #Genoa #Firence #Pis 369 Euro

  Tur ne qytet me te Bukura te Europes

  #Nice - #MonteCarlo #Genoa #Firence #Pisa

  Udhetim me guide & Avion

  5 dite --- 369 Eur Nisja dt 19 - 23 Mars

  Perfshihet ;
  - Bileta e Avionit...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 841
Faqja 1 nga 29 1 2 3 4