500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: joan; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Airbnb, Booking KUTI CELESASH ME KOD 3.000 Leke

  Kasafortė pėr ēelėsat 🗝️🔑, montohet nė mur. Key Lock Box me kod 4 shifra (10 mijė kombinime).

  Janė tė ndėrtuara me metal rezistent, tė posaēme pėr ambjente tė jashtme.

  Nė punėn me qeratė ditore...
 2. Tirane, ofroj Kurse kimi dhe biologji

  Ofroj kurse individuale per biologji dhe kimi per nxenesit e shkollave te mesme dhe studente.
  Kurset organizohen ne shtepi/mjedise te kursantit.

  Cel : 0682712215
 3. Shtepi plazhi me qira - OKAZION MUAJI SHTATOR -25 Euro/nata (Shkembi i Kavajes, te Majestic)

  Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes, te Hotel Majestic

  Jepet me qera garsoniere te Shkembi i Kavajes, 20 metra nga bregu i detit, prane Hotel Majestic, kati 4 mbi dyqane

  Zone mjaft e frekuentuar ne...
 4. Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 9, 87 m² 350 Euro

  Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti eshte pozicionuar ne Unazen e Re, Rezidenca Future Home (Ku ka qene Karburant Kastrati, prane Stacionit te Tiranes se Re)
  Apartamenti disponon sallonin, 2...
 5. Tirane, shes makine Ford C maks Viti 2007, 3.800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual

  Ford C_maks
  1,6 nafte
  Viti prodhimit 2007
  Manuale
  Sedil rrobe
  Targa Italjane
 6. Tirane, ofroj vend pune Operator salle game center

  Kerkohet operator salle per game center. Operatori duhet te jete person i komunikueshem, korrekt dhe te njohi ne pergjithesi lojrat online qe lozen ne nje game center.
  Orari 10:00 - 20:00
  Kush...
 7. Tirane, ofroj vend pune Edukatore, Mesuese

  Ofrojme vend pune si edukatore per kopsht me arsimin perkates edhe me eksperience (moshe e re)

  Ofrohet vend pune si mesuese Cikli me eksperience (per studim)

  Ofrohet vend pune si mesuese...
 8. Tirane, Ofroj Kurse individuale kimi dhe biologji per maturen shteterore

  Ofroj kurse per biologji dhe kimi per nxenesit e shkollave 9 vjecare, te mesme dhe studente.Kurset jane individuale dhe organizohen ne mjediset e kursantit ne menyre qe perftimi i njohurive te jete...
 9. Tirane, - Formatizim, servis dhe mirmbajtje kompjutera

  Kompani e cila merret me formatizimin , servisimin dhe mirmbajtjen e kompjuterėve nė shtėpit e juaja ! ,


  ofrojm shėrbime si :
  Formatizim ne shtėpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA ! :...
 10. Tirane, ofroj Kurse montazh video ( Adobe premiere), photoshop, kompjuter baza, excel, powerpoint

  Ofrohen kurse kompjuteri per montazh video ( Adobe Premiere), photoshop, kompjuter baza, excel, powerpoint.

  Ne fund te kursit kursanti pajiset me certifikate te njohur nga Ministria e Punes dhe...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10