Zero jobs HP 728-2023

kėrko:

Type: Posts; User: endritcaushi1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 0, 75 m² 25.000 (Sauk i Vjeter)

  Zona/Rruga : Sauk i Vjeter

  Jap apartament me qera ne Tirane, Sauk i vjeter. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte teresisht i mobiluar. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, kuzhina,...
 2. Tirane, shes Motociklete Dayang Viti 2013, 100.000 Leke

  Ngjyra.....: gri metalizato
  KM..........: 111

  Shes motorr papaq marka DAYANG viti 2013.
  Ne gjendje shume te mire. 1 Pronar.
  110CC. Shume ekonomik.
  Cmimi i diskutueshem.
  I gatshem per cdo lloj...
 3. Tirane, shes Komplet Divanash 2.500 Euro

  Shitet kompleti i divaneve model mbreteror.
  Kompleti perbehet 3+2+1+1+ Tavolina e mesit. Divanet jane blere para 5 vitesh tek Ro-Al mobileri me vleren 4000e.
  Divanet jane perorur shum pak pasi...
 4. Tirane, shes Tavoline me 8 karrike 2.200 Euro

  Shes tavoline me 8 karrike model mbreteror. Tavolina eshte blere para 5 vitesh me vleren 3000e tek kompania Ro-Al. Tavolina ka permasat 110cm- 240cm dhe shtesa 60cm. Tavolina eshte pothuajse si e re...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4