Zero jobs HP 728-2023

kėrko:

Type: Posts; User: Panorama58; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament Kati 5, 750 e m2

  Shiten apartamente 1 +1 me sip deri ne 56 m2 dhe apartamente 2+1 me sip deri ne 85 m2 ne Kashar me cmim okazion 750 euro m2 .Tel ;-0674585749 ne Tirane ,kashar ,mbrapa QTU
 2. Okazion shitet truall ne Pogradec 661m2 perball liqenit vija e pare buze rruges ne Pogradec ( Pojske ) cmimi nga 80 e m2 behet me 4 8 e/m² ne Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni)

  Okazion shitet truall Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni) Shitet toke ne Pogradec,(Pojske) pran lapidarit, buze rruge, 10 metra nga liqeni, prane resort Lyhnidas sip. 661 metra me...
 3. Pogradec, nderroj toke 700m2

  Kam toke ne POGRADEC 700 m2 me certifikat pronesie,, toka ndodhet ne pojske pran kompleksit lyhnidas , ose ngjitur me lapidarin, buze rruges perball liqenit,e kembej me ap ne tirane ,ose ne durres ,...
 4. Tirane, shes Home Cinema Shes aparat fotografik profesional i ri 500 Euro

  Shes aparat fotografik profesional ! Marka Lumix ,aparati eshte i ri i paperdorur ,60 zoom ,cmimi 500 euro . Tel 0674585749
 5. Tirane, - Ofroj license Inxhinieri hidrogjeologjike

  Kam license inxhinieri hidrogjeologjike e vlefshme per punime zbatim per bazamentesh pallatesh, per ura dhe hidrocentrale,kerkime mineralesh uji dhe nafte, ,Kam mbaruar fakultetin Inxhinieri...
 6. Apartament me qira ditore 1+1+BLK Kati 2, cmimi 35 euro/nata (Pogradec perball liqenit ne qender)

  Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

  Jepet me qera ditore apartament ne qender te qytetit.
  Totalisht i ri i pabanuar me pare mobilim modern ,totalisht i mobiluar.Lavatrice ,Frigorifer...
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 450 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jap me qira apartament tek Myslym Shyri rrugaHim Kolli pran drejtoris te policis ! Apartamenti ka dy dhoma gjumi ,sallon ,dy ballkone ,dy banja dhe eshteu kati i 2 pallat...
 8. Pogradec, jap apartament me qira ditore Kati 2, 35 Euro (Pogradec perball liqenit ne qender)

  Zona/Rruga : Pogradec perball liqenit ne qender

  Jap me qera apartamen ne qender te Pogradecit perball liqenit .Jepet me qera ditore i mobiluar ne stilin modern,i pabanuar me pare i i paisur me Tv...
 9. Jap me qira ne Pogradec Super lokacion 💥Jap apartament me qera ditore ose mujore e qender te Pogradecit 10 metra larg liqenit.

  Jepet me qera apartament n e Pogradec ne qender te qytetit perballe hotel Enkelanes ( Turismit) me pamje nga liqeni.
  I mobilim i ri , nje krevat dopio dhe nje krevat qe hapet ku a me dyshek...
 10. Shes karrike lekundse material bambu

  Shes karrike lekundse ,materiali bambu ! E blere ne Itali dhe ne gjendje shum te mire ,cmimi 100 euro ,Tel 0674585749
 11. Pogradec, shitet dyqan Kati 1, 30 m² 1500 Euro/m2 (Rruga Fan Noli te pedonalja)

  Zona/Rruga : Rruga Fan Noli te pedonalja

  Shitet ambjent biznesi ne qender te qytetit buz bulevardit kryesor ne vijen e pare perball bashkise dhe pran pedonales te Pogradecit ! Sip 30 m2 me...
 12. Tirane, shes Mobilje antike Italiane,, kredenca, kristaliere, tavolina

  Shes mobile antike te ardhura nga Milano dhe Franca mobiljet jane dru arre,, dhe pjata dhe filxhan porcelani firma limozh /France,, kemi dhe vazo kristal dhe shum suvenire te tjera me 50% ulje,,,,...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12