500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Super Oferte; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste

  Ofrohet vend pune (vajze) nė zyre kontabėl, me adresė nė Bllok:

  Ekonomiste me ose pa eksperiencė (pėparėsi kanė aplikantet me eksperiencė)

  Detyrat


  Manaxhimi i portoflit tė klientėve nė...
 2. Tirane, shes xhip BMW INJATOR BMW X5 E70 2007 Viti 2007, 200 Euro

  SHITEN 6 cope INJATOR X5 E70 2007 TE ARDHUR NGA GJERMANIA, NE GJENDJE TE SHKELQYER.
  200 euro copa
  SUPER OFERTE 6 COPE 1000EURO

  Cel. : +355 69 388 9393
 3. Tirane, shes OFERTE!!! Shitet Projektor ACER H5381BD 350 Euro

  Shitet projektor i Ri 10/10.
  Projektori kompakt, i bardhė dhe elegant i Acer Series H5 e shndėrron dhomėn tuaj tė ndenjes nė njė teatėr nė shtėpi pėrmes projeksionit tė gatshėm 16: 9 HD, lidhjes...
 4. Selitė e vogel,500m larg universitetit marlin barleti,rruga ilia dilo sheperi,tirane.

  Zona/Rruga : Rruga Ilia Dilo Sheperi,Selite e vogel,Tirane.

  SELITĖ E VOGEL,500M LARG UNIVERSITETIT MARLIN BARLETI,RRUGA ILIA DILO SHEPERI,TIRANE.
  Shitet Shtėpi Private 2 kate. Kati i dytė i...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4