kėrko:

Type: Posts; User: QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Mundesi punesimi ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit + Punesim ne nje kompani gjermane.

  Qendra Europiane e Studimit ofron trajnim dhe punesim part time dhe full time ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani gjermane.-Nese dini anglisht, jeni...
 2. Tirane, OFROJME KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA PER TE GJITHA GRUPMOSHAT

  OFROJME KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA PER TE GJITHA GRUPMOSHAT!

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT ME EKSPERIENCE 15-VJECARE NE MESIMDHENIE, OFRON NE TE DYJA
  QENDRAT E SAJ NE RR. DON BOSKODHE NE UNAZE TE...
 3. KURSE TE GJUHES SHQIPE PER TE HUAJ (ALBANIAN LANGUAGE COURSE FOR FOREIGNERS) RR. DON BOSKO dhe UNAZA E RE

  QENDRA JONE KA NJE EKSPERIENCE TE GJATE NE MESIMDHENIEN E GJUHES SHQIPE PER TE HUAJT QE JETOJNE NE SHQIPERI.

  Synimi yne eshte qe t'u mesojme te interesuarve elementet themelore qe mbajne ne kembe...
 4. Tirane, ofrojme KURSE PERGATITORE: IELTS, TOEFL, TOEIC,APTIS,CAE (RR. DON BOSKO dhe UNAZA E RE)

  Qendra Europiane e Studimit me nje eksperience 15- vjecare ne fushen e pregatitjes te studenteve per provimet nderkombetare
  vazhdon regjistrimet ne kurset e: IELTS-TOEFL-TOEIC-APTIS-CAE KURSI I...
 5. Tirane, OFROJ VEND PUNE MESUES/E E GJUHES FRANCEZE

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT, KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE MESUESE FRENGJISHTEJE , TE KETE EKSPERIENCE NE MESIMDHENJE.


  Ju lutem na dergoni cv ne adresen e email-it: info.esc2008@gmail.com...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time MESUESE E GJUHES FRANCEZE

  ​Qendra Europiane e Studimit me nje eksperience 17 vjecare ne procesin e mesimdhenies kerkon nje mesuese frengjishteje e cila te kete eksperience ne mesimdhenie.

  Ju lutem na kontaktoni ne tel.
  ...
 7. Tirane, Ofroj pune MESUESE E GJUHES ITALIANE (part time)

  Qendra Europiane e Studimit, me nje eksperience 20 vjecare ne mesimdhenien e gjuheve te huaja, ofron pune:
  MESUESE ITALISHTEJE, (part time) me keto karakteristika:
  - Te kete mbaruar fakultetin e...
 8. Tirane,ofroj Pune Part Time Mesues/e per GJUHEN GJERMANE

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT KERKON TE PUNESOJE MESUES/E PER
  MESIMDHENIEN E GJUHES GJERMANE QE TE PLOTESOJE KETO KRITERE;

  -TE KETE MBARUAR STUDIMET E LARTA ME REZULTATE TE MIRA.
  -TE KETE...
 9. Tirane, ofrojme KURSE PERGATITORE PER PROVIMET E LIRIMIT & MATURES SHTETERORE ( RR. DON BOSKO dhe UNAZA E RE)

  Provimet e maturės shetėrore janė njė sfidė pėr nxėnėsit qė mbarojnė shkollat e mesme. Qendra Europiane e Studimit ofron kurse parapėrgatitore dhe teste prove pėr provimet e maturės shtetėrore....
 10. Punesim ne nje kompani gjermane - Trainime ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit +

  Qendra Europiane e Studimit ofron trajnim dhe punesim part time dhe full time ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani gjermane.
  Nese dini anglisht, jeni...
 11. Intership - Trajnim - Vetepunesim ne Forex

  INTERSHIP - TRAJNIM PER VETEPUNESIM NE FOREX.
  -Keni deshire te punoni si Trader ne Forex?!
  -Keni te njohur qe punojne si Trader ne Forex dhe kane nje pagese te larte?!
  -Deshironi edhe ju qe te...
 12. Tirane, ofroj vend pune MESUESE KOMPJUTERI (Part time, paradite)

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT KERKON TE PUNESOJE NJE MESUESE KOMPJUTERI PART TIME PARADITE, E CILA TE PLOTESOJE KETO KRITERE:

  -TE KETE AFTESI SHUME TE MIRA NE MESIMDHENIEN E PAKETES OFFICE.
  -TE...
 13. Ofroj vend pune ne fushen e Testimit te Aplikacioneve mobile dhe Faqeve te Internetit ne nje kompani gjermane.

  Qendra Europiane e Studimit ofron trajnim dhe punesim part time dhe full time ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani gjermane.Nese dini anglisht, jeni te...
 14. Ofroj vend pune MESUESE DYGJUHESHE ANGLISHT-ITALISHT

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE MESUESE,PER QENDREN NE UNAZEN E RE ME KETO KARAKTERISTIKA:- TE KETE NJOHURI TE THELLUARA NE GJUHEN ANGLEZE DHE ITALIANE.- TE KETE...
 15. Ofroj vend pune ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani gjermane.

  Qendra Europiane e Studimit ne bashkepunim me Kryptonite Academy ofron trajnim dhe punesim part time dhe full time ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani...
 16. Mesoni anglisht / Kurs i gjuhes angleze / Anglishte biznesi (RR. DON BOSKO dhe UNAZA E RE)

  Qendra Europiane e Studimit qe prej 15 vitesh shquhet pėr epėrsinė akademike nė mėsimdhėnie dhe mėsimin e anglishtes si gjuhė tė huaj. Tė gjithė mėsuesit tanė kanė kualifikime tė larta, janė tė...
 17. OFROJME KURSE KOMPJUTERI ( Rr. DON BOSKO dhe UNAZA E RE)

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT organizon kurse kompjuterike ne ambjenetet e saj te cilat jane te pajisura me kompjutera te rinj, me internet dhe programet baze me te rendesishme. Kursi zhvillohet tre...
 18. OFROJME KURSE TE GJUHES ITALIANE PER PUNESIM NE CALL CENTER DHE KURSE TE CELIT DHE ROMA 3(RR. DON BOSKO dhe UNAZA E RE)

  "Qendra Europiane e Studimit” ofron kurse te gjuhes italiane per PUNESIM ne call center.

  -Keto kurse zhvillohen ne menyre intesive ne menyre te tille qe kursanti brenda 1 muaji te perfundoi 2...
 19. Ofroj vend pune, mesuese anglishteje (part time)

  Kerkojme part time mesuese te gjuhes angleze.Qendra Europiane e Studimit kerkon te punesoje part time mesuese te gjuhes angleze me karakteristikat e meposhteme:

  -Te kete perfunduar studimet e...
 20. Tirane . OFROJ PUNE SHPERNDARES/E FLETEPALOSJESH (part time)

  ​Qendra Europiane e Studimit kerkon te punesoje nje shperndares ose shperndarese fletepalosjesh nga ora 16-18.

  Ju lutem na kontaktoni ne
  nr. e telefonit:0682041009 ose nisni cv ne
  adresen e...
 21. Tirane, ofroj vend pune INSTRUKTOR NOTI.

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT, KERKON TE PUNESOJE PART TIME NJE INSTRUKTOR NOTI.TE INTERESUARIT TE NA NISIN NJE CV NE ADRESEN E EMAILT: info.esc2008@gmail.com OSE TE NA TELEFONOJNE NE NR, 0682041009
 22. Tirane, kerkohet NATIVE ENGLISH TEACHER

  We are looking for an English foreign teacher who has English as his/her native language and who has experience in teaching.


  Email: info.esc2008@gmail.com
 23. We are looking for: 1- MEP Engineer (part time),2-ARCHITECTURE 3-STRUCTURE ENGINEER

  We are looking for;
  1-MEP Engineer.
  He should have experience in teaching.
  MEP stands for Mechanical, Electrical, and Plumbing desing and engineering.
  MEP engineer would design mechanical and...
 24. Trajnim ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani gjermane.

  Qendra Europiane e Studimit ne bashkepunim me Kryptonite Academy ofron trajnim dhe punesim part time dhe full time ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani...
 25. Trajnim ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani gjermane.

  Qendra Europiane e Studimit ne bashkepunim me Kryptonite Academy ofron trajnim dhe punesim part time dhe full time ne fushen e testimit te aplikacioneve mobile dhe faqeve te internetit ne nje kompani...
 26. Tirane, ofroj vend pune part time mesues/e per KURSE KOMPJUTERIKE

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT(QENDER KURSESH) KERKON TE PUNESOJE NJE MESUES/E KOMPJUTERI QE TE PLOTESOJE KETO KRITERE:


  -TE KETE MBARUAR PER INFORMATIKE
  -TE JETE I/E AFTE NE MESIMDHENIEN E...
 27. Kerkojme part time Specialiste te profilit te Arkitektures

  Qendra Europiane e Studimit kerkon te punesoje part time specialiste te profilit te Arkitektures
  qe te zoteroje ne nivel kopetence dhe te jap leksione arkitekture ne temat e meposhtme:

  1....
 28. OFROJME KURSE TE GJUHEVE TE HUAJA NE AMBJETET TUAJA TE BIZNESIT APO FAMILJE!( Rr. DON BOSKO dhe UNAZA E RE)

  https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/14958774_10208079973420482_1595660134_n.jpg?oh=a8a56e17dd48cf04b5514be8c80b36bc&oe=582517E9

  Qendra Europiane e Studimit ofron kurse...
 29. Tirane,ofrojme vend pune :KOORDINATORE E QENDRES EUROPIANE TE STUDIMIT NR.2 TIRANE

  Qendra Europiane E Studimit kerkon te punesoje me kohe te plote nje KOORDINATORE
  per qendren e gjuheve te huaja qe ndodhet ne rr.Teodor Keko, Unaze e re me keto kritere:

  -Te interesuarat duhet...
 30. Tirane, ofroj vend pune MESUESE ANGLISHTEJE per kurse pergatitore SAT (part time)

  QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT( QENDER KURSESH) KERKON TE PUNESOJE PART TIME MESUESE ANGLISHTEJE PER KURSIN E SAT-it ME KETO KARAKTERISTIKA:

  -TE KETE EKSPERIENCE NE MESIMDHENIE
  -TE KETE MBARUAR...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 40
Faqja 1 nga 2 1 2