500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: #gjergji#; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune

  Kerkoj te punesoj nje Menaxhere prodhim-shitje produkte Pasticerie dhe Buke
  Kriteret:
  -Te kete arsimin e larte , mundesisht Teknologji Ushqimore .
  -Te kete pervoje pune
  -Te kete aftesi te mira...
 2. Tirane, ofroj vend pune

  Kerkoj te punesoj nje Specialiste per prodhim Byrek dhe Fast-Food.
  Kriteret:
  -Te kete pervoje pune
  -Te prodhoje te gjitha llojet e byrekeve


  Per cdo sqarim kontaktoni ne Nr.e cel. 0694852247...
 3. Tirane, ofroj vend pune Bukepjekes

  Kerkoj te punesoj nje bukepjekes.
  Kriteret:
  -Te kete pervoje pune
  -Te prodhoje buke speciale dhe masive
  -Te jete i disponueshem ne te gjitha oraret

  Per cdo sqarim kontaktoni ne Nr.e cel....
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3