970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Fizioterapi.ne.shtepi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Shitet kase e cfiskalizuar Aclas cmim i arsyeshem

  Shitet kase e cfiskalizuar Aclas cmim i arsyeshem.

  Cel. : 0677172315
 2. Tirane, ofroj fizioterapi ne shtepi

  Ofroj Fizioterapi ne shtepi per femije dhe te rritur ne patologji si :
  -Tortikolis kongenital
  - Skolioza
  - Paraliza cerebrale spastike
  - Hemiplegji
  - Tetraplegji
  - Probleme te qafes/ shtylles...
 3. Tirane, shitet tavoline studimi/zyre + karrige.

  Tavoline studimi ose zyre e pajisur me nje sirtar dhe celes gjendja e re.
  2 karrige statike.
  Cel. : 0677172315
 4. Tirane, Shiten 2 krevate portativ fizioterapie

  Gjendja shume e mire si ne foto. Materiali lekure, ngjyra e bardhe. Cmimi ne cel: 0677172315
 5. Shitet step per palester 4000 leke te reja.

  Cel. : 0677172315
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5