500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: FORWARD_SHPK; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrojme vend pune Java Developer - Middle/Senior

  Kompania FORWARD kerkon kandidate me eksperience ne profilin Java Developer - Middle/Senior per degen e saj ne Tirane. Pozicioni i ofruar (full-time) parashikon programim te aplikacioneve te reja dhe...
 2. Tirane, ofrohet vend pune .NET/C# Developer - Middle/Senior

  Kompania FORWARD kerkon kandidate me eksperience ne profilin .NET/C# Developer - Middle/Senior per degen e saj ne Tirane.
  Pozicioni i ofruar (full-time) parashikon programim te aplikacioneve te...
 3. Tirane, ofrohet vend pune Database Administrator Oracle

  Tirane, ofrojme vend pune (Database Administrator Oracle) - edhe remote

  Kompania FORWARD kerkon kandidate me profil Database Administrator Oracle per degen e saj ne Tirane.
  FORWARD eshte nje...
 4. Tirane, ofrohet vend pune Software Developer (Ruby)

  Tirane, ofrojme vend pune Software Developer

  Kompania FORWARD kerkon kandidate ne profilin Software Developer per degen e saj ne Tirane.
  Pozicioni i ofruar (full-time) parashikon programim ne...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4