500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: World Vision Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ftese per oferte TORper vleresimin e programit te Tiranes

  Thirrje pėr shprehje interesi: Event 392581 TOR End of Program Evaluation for Tirana AP
  – Vlerėsim i programit te Tirana AP - Afati i shprehjes sė interesit 14 Nėntor 2022
  World Vision po kėrkon...
 2. Tirane, shpallje

  Tender Preselektim Event # 390009 me objekt “Sherbim Katering ne zonen e Durresit”


  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė...
 3. World Vision Albnia, Tender #389966 "Preselektim i subjekteve dhe kompanive me objekt “Prodhim videosh / Video production"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, ri-shpall fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e...
 4. Tender Preselektim Event # 390009 me objekt “Sherbim Katering ne zonen e Durresit”

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn...
 5. Tirane, shpallje Bime Medicinale Zona e Dibres

  World Vision Albania (WVA) shpall thirrjet Event #390041;Event #390056per Partnerė potencialė lokalė dhe kombėtarė tė angazhuar nė aktivitetet e biznesit tė Bimet Medicinale Aromatike nė nivel lokal,...
 6. World Vision Albnia, Tender #389966 "Preselektim i subjekteve dhe kompanive me objekt “Prodhim videosh / Video production"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e...
 7. Global Prequalification Announcement_World Vision International

  World Vision International Supply Chain Centre of Excellence & Disaster Management Logistics teams are inviting potential suppliers; which are strong and highly regarded within the industry to...
 8. Shqiperi, ftese per oferte Tender_NO142FY_Blerje bagėti dhi franceze

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve dhe mė gjerė, shpall tė hapur tenderin NO142FY22, event #373040 me objekt “Blerje bagėti dhi franceze”.
  ...
 9. Kėrkohet ekspert / kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri."

  Kėrkohet ekspert / kompani pėr: "Pėrgatitja e raportit me histori suksesi dhe praktikat mė tė mira tė riintegrimit tė tė rikthyerve nė 10 bashki nė Shqipėri."


  World Vision Albania kėrkon tė...
 10. Kėrkohen kompani/biznese apo njėsi biznesi pėr: "Trajnim nėpėrmjet Punėsimit"

  World Vision Albania (WVA) dhe Fondacioni “Fryma e Dashurisė”- Diakonia Agapes (FSoLDA), u angazhuan pėr tė vazhduar punėn e nisur nė projektin e mėparshėm “Tė kthyerit riintegrohen dhe riinvestojnė...
 11. Tender #376646 "Update/redesign the existing webpages of WVA"

  (ENG) Tender #376646 "Update/redesign the existing webpages of WVA"

  World Vision Albania is seeking service providers that can offer the most cost-efficient solution with a high quality of...
 12. Shpallje Preselektim Event #373873 me objekt “Produkte Ushqimore dhe Higjene”

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė,
  shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn...
 13. World Vision Albania Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”

  World Vision Albania

  Tender #372674 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbimit TAXI”

  World Vision Albania po kėrkon tė prekualifikojė ofrues/kompani shėrbimi...
 14. Tender NO144 FY22_ "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e“Sherbime Katering"

  ENG ​
  TENDER NO-144 FY22 "Invitation for prequalification of entities in services of“Catering".

  World Vision Albania is seeking service providers that can offer the most cost-efficient solution...
 15. Shqiperi, tender Tor-NO-152_Bime medicinale dhe aromatike

  Pėrshėndetje i/e nderuar,Organizata World Vision Albania, kėrkon tė prokurojė per "Vlerėsimin e situatės dhe potencialeve te bimeve medicinale dhe aromatike, nė zonėn e Korab-Koritnik"
 16. Thirrje pėr aplikim: NO141FY22 – Vlerėsim Granti - Afati i aplikimit 20 qershor 2022

  We would like to inform you that World Vision Albania is tendering for an Evaluation company to perform End-of-project evaluation for the EU funded Grant “Pathways to Career Development: Preparing...
 17. World Vision Albania Tender NO121 FY22 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Hoteleri dhe Salla per evente te medha".

  ENG
  World Vision Albania TENDER NO-121 FY22 "Invitation for prequalification of entities in services of “Hotel, & venues for big events".

  World Vision Albania is seeking service providers that...
 18. World Vision Albania shpall Tender NO144 FY22 "Prekualifikimi i ofruesve tė shėrbimit qė operojnė nė fushėn e “Sherbime Katering"

  ENG ​
  World Vision Albania TENDER NO-144 FY22 "Invitation for prequalification of entities in services of“Catering".

  World Vision Albania is seeking service providers that can offer the most...
 19. Tender NO-93 FY22 me objekt “Blerje Aparat Fotografik Profesional”.

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj shpall tė hapur Tenderin : Tender NO-93 FY22 me objekt “Blerje Aparat Fotografik Profesional”.

  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet...
 20. Tender NO-100 FY22 me objekt “Veshje e produkte promocioni tė loguara"

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj shpall tė hapur : Tender NO-100 FY22 me objekt “Veshje e produkte promocioni tė loguara"

  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė...
 21. Tirane, TENDER NO-139 FY22 "Invitation for prequalification for Travel Agency Services "

  ENG ​
  TENDER NO-139 FY22 "Invitation for prequalification for Travel Agency Services ".
  World Vision Albania is seeking suppliers that can offer the most cost-efficient solution with a high quality...
 22. TOR NO140 FY22- Kerkese per thirrje "Shprehje Interesi- Konsulent Vleresimi Strategjise WVA"

  World Vision Albania
  - TOR NO140 FY22
  - Kėrkesė pėr thirrje "Shprehje Interesi
  - Konsulent Vlerėsimi i Strategjise WVA"

  Kėrkesė pėr shprehje interesi pėr ekspert/grup ekspertėsh pėr...
 23. WVA kėrkon tė kontraktojė kompani pėr “Asistencė teknike audio-vizuale pėr prodhimin, post-produksionin dhe transmetimin e drejtpėrdrejtė tė Festivalit tė Rinisė '22 nė platformat dixhitale

  Kėrkohet kompani mbi: "Asistencė teknike audio-vizuale pėr prodhimin, post-produksionin dhe transmetimin e drejtpėrdrejtė dhe me cilėsi tė Festivalit tė Rinisė 2022 nė platformat dixhitale"
  Datat e...
 24. World Vision Albania_Tender (NO-078FY22) for a group of experts/ agency for services "Mentoring of parents with CwD"

  Tender (NO-078FY22) for a group of experts/ agency for services "Mentoring of parents with CwD"

  WVA is looking for service providers, experts/ individuals who operate in Dibėr, Shkodėr, Kurbin,...
 25. Tirane, tender Preselektim NO-20FY22 (MOBILJE SHKOLLE)

  Organizata World Vision Albania, bazuar nė aktivitetin e saj nė ndihmė tė komuniteteve e shkollave dhe mė gjerė, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn...
 26. Tirane, tender

  Tender NO-078FY22 "Mentoring of 110 parents of children with disabilities to build skills in supporting the learning and development objectives as per Individual Education Plans (PEIs) that their...
 27. Tirane, tender Preselektim NO-107FY22 Transport Korca

  "Organizata World Vision Albania, shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e transportit te udhetareve me objekt: Preselektim Tender NO-107 FY22 me objekt...
 28. Tirane, tender Preselektim tender NO-51 Kancelari Toner

  "Organizata World Vision Albania, ri-shpall tė hapur fazėn pėr preselektim biznesesh tė interesuar me aktivitet nė fushėn e kancelarive dhe tonerave per printer me objekt: Preselektim Tender NO-51...
 29. Tender NO-57FY22 pėr tė kontraktuar njė Ofrues Shėrbimi pėr: "Ofrimi i shėndetit mendor dhe mbėshtetjes psikologjike pėr grupet e prindėrve nėpėrmjet seancave tė terapisė nė grup"

  World Vision Albania hap procesin Tender NO-57FY22 pėr tė kontraktuar njė Ofrues Shėrbimi pėr: "Ofrimi i shėndetit mendor dhe mbėshtetjes psikologjike pėr grupet e prindėrve nėpėrmjet seancave tė...
 30. World Vision Albania shpall tender pėr Materiale Didaktike_TENDER NO193FY21

  World Vision Albania po tenderon pėr Materiale Didaktike si nė formularin RFP ne link bashkėlidhur.
  Tė gjitha kompanitė e interesuara duhet tė paraqesin: Ofertėn Financiare, RFP me termat financiare...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 68
Faqja 1 nga 3 1 2 3