500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Real Estate "INF 93"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 105 m² 135.000 Euro (PRANE PROKURORISE SE TIRANES)

  Zona/Rruga : Rruga Haxhi Dalliu

  RRUGA “HAXHI DALLIU”

  Apartament 3+1 nė shitje, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė brenda unazes sė vogėl, fare pranė Bulevardit “Zogu I” dhe vetėm 10 minuta...
 2. Tirane, shes apartament Dublex Kati 4, 289 m² 460.000 Euro (RRUGA “ISMAIL QEMALI”, BLLOK)

  Zona/Rruga : Rruga Ismail Qemali

  Apartament dubleks 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, sic ėshtė Blloku. Afėr si me qendrėn e Tiranes ashtu dhe me Parkun e...
 3. Tirane, shes garsonier 1+1 Kati 4, 27 m² 62.000 Euro (PRANĖ PAZARIT TĖ RI)

  Zona/Rruga : Rruga Hoxha Tahsim

  RRUGA “HOXHA TAHSIM”

  Shitet garsoniere, e cila ndodhet fare pranė qendrės sė kryeqytetit dhe pothuajse ngjitur me Pazarin e Ri, qė i ka dhėnė mjaft jetė kėsaj...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 141 m² 303.000 Euro (RRUGA E “BARRIKADAVE”, AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”)

  Zona/Rruga : Rruga Barrikadave

  Apartament 2+1 nė shitje nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, prane Gjimnazit “Sami Frasheri”, nė njė zone mjaft tė qetė...
 5. ! Apartament 2+1+BLK, Kati 8, 107 m² 240.000 Euro (PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “MILTO TUTULANI”)

  Zona/Rruga : Rruga Milto Tutulani

  Apartament super luksoz 2+1 nė shitje, i cili ndodhet ne nje nga zonat mė elitare tė qytetit dhe shumė prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesisė tė Parkut...
 6. Tirane, shitet dyqan Kati 2, 47 m² 130.000 Euro (NE QENDREN TREGTARE “CONCORD”)

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Dyqan nė shitje nė njė nga qendrat tregtare mė tė njohura tė kryeqytetit. Qėndra ndodhet nė njė kompleks rezidencial, pranė unazės sė Tiranės, nė rrugėn “5 Maji”. Ka afėr...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 163 m² 380.000 Euro (RRUGA "IBRAHIM RUGOVA", NĖ QENDER TĖ ISH BLLOKUT)

  Zona/Rruga : Rruga Ibrahim Rugova

  Apartamenti 2+1 nė shitje ndodhet nė njė nga zonat mė tė preferuara pėr tė jetuar, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė nė qendėr tė ish-Bllokut. Vetėm 5 minuta...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 180 m² 244.000 Euro (TE SELVIA)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 2+1 nė shitje tek Selvia, afer me Pazarin e ri, pėrballė shkollės Siri Kodra, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, nė njė zone mjaft tė qetė dhe...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 92 m² 118.000 Euro (TE SELVIA)

  Zona/Rruga : Rruga Siri Kodra

  Apartament 1+1 nė shitje tek Selvia, afer me Pazarin e ri, pėrballė shkollės Siri Kodra, vendodhja e tė cilit ėshtė fare pranė qendrės, nė njė zone mjaft tė qetė dhe...
 10. Tirane, shes toke 4.160 m² 360.000 Euro (BERZHITE, 5 MIN NGA TEG)

  Zona/Rruga : Berzhite

  Tokė nė shitje me njė vendodhje shumė te mire, nė fshatin Berzhite, afėr lumit Erzen, fare pranė autostrades Tiranė – Elbasan, 5 minuta nga qendra tregtare TEG dhe me akses...
 11. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 182 m² 395.000 Euro (PRANĖ FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “VASO PASHA”)

  Zona/Rruga : Rruga Vaso Pasha

  Apartament 3+1 nė shitje, i cili ndodhet nė njė nga zonat mė tė mira tė kryeqytetit, ngjitur me ish Bllokun, afėr si me qendrėn ashtu dhe me Parkun e Madh tė Liqenit...
 12. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 291.000 Euro (PĖRBALLĖ AMBASADES AMERIKANE)

  Zona/Rruga : Rruga Elbasanit


  RRUGA E “ELBASANIT”

  Apartament 2+1 nė shitje, me njė vendodhje shumė tė mirė, nė njė ndėr zonat mė tė preferuara tė Tiranės, e cila karakterizohet nga qetėsia dhe...
 13. Dhermi, Lista e ofertave - Objekte ne shitje ("SAN NICOLAS" RESORT, PALASE)

  Zona/Rruga : Palase

  "SAN NICOLAS" RESORT, PALASE

  Rezidenca turistike edhe rezidenciale e pozicionuar nė bregdetin Shqiptar nė njė zone unike dhe elitare vetem 150 m nga deti, nė plazhin e...
 14. ! Tirane, shes truall 20.000 m² 900.000 Euro (NĖ DAIAS, NĖ PERIFERI TĖ TIRANES)

  Zona/Rruga : Daias

  Tokė arė nė shitje, e cila ndodhet nė fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge tė rregullta komunikimi me...
 15. ! Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 475 m² 3.500 Euro (RRUGA “ELBASANIT”, PRANĖ PARKUT TĖ LIQENIT)

  Zona/Rruga : Rruga Elbasanit

  Shumė afėr gjelbėrimit, ajrit tė pastėr dhe qetėsisė qė ofron Parku Kombėtar i Tiranės, jepet ambient biznesi me qira, e cila eshte e gatshme dhe ne gjendje pune per...
 16. ! Tirane, shes dyqan Kati 1, 85 m² 275.000 Euro (RRUGA "PJETĖR BUDI" TE QYTETI STUDENTI)

  Zona/Rruga : Rruga Pjeter Budi

  MBRAPA AMBASADES AMERIKANE

  Ambient biznesi nė shitje, ndodhet buze rrugės nė njė zonė shumė tė frekuentuar. Pranė rruges sė “Elbasanit” dhe afer me shumė...
 17. ! Tirane, jepet me qera apartament 4+1+BLK Kati 8, 274 m² 2.300 Euro (RRUGA “DERVISH HIMA” PRANE STADIUMIT “AIR ALBANIA”)

  Zona/Rruga : Rruga Dervish Hima

  Jepet apartament 4+1 + parkim me qira, me njė vendodhje strategjike, pranė stadiumit “Air Albania”, ajrit tė pastėr dhe qetėsisė sė Parkut Kombėtar tė Tiranės, 5...
 18. Tirane, jap me qera zyre Kati 6, 174 m² 2000 Euro (PRANĖ STADIUMIT “DINAMO”)

  Zona/Rruga : PRANĖ STADIUMIT “DINAMO”

  Jepet ambient biznesi me qira i pershtatshem per zyra, i cili ka njė vendodhje shumė tė mirė pranė stadiumit Dinamo. Ndodhet nė njė nga zonat me elitare, dhe...
 19. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 3, 191 m² 3.500 Euro (BULEVARDI “DESHMORET E KOMBIT”, KULLAT BINJAKE)

  Zona/Rruga : Bulevardi Deshmoret e Kombit

  Zyra ka vendodhje elitare me vizibilitet shume te larte, ne Bulevardin kryesor te Tiranes qe lidh dy sheshet kryesore, Sheshin “Skenderbej” dhe Sheshin...
 20. Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 0, 585 m² 999.000 Euro (AKACIA HILLS, MJULL – BATHORE)

  Zona/Rruga : Mjull Bathore

  5 MIN NGA TEG

  Shitet vile super luksoze nė njė nga zonat mė tė preferuara dhe elitare tė Tiranės e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmės...
 21. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 1, 121 m² 175.000 Euro (RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”)

  Zona/Rruga : Rruga Kongresi i Manastirit

  Apartament i ri nė shitje nė njė pallat tė ri tepėr cilėsor, i cili ndodhet fare pranė Qendrės Spitalore Universitare “Nėnė Tereza”, afer Unazes se Vogel...
 22. Tirane, Lista e ofertave - Objekte ne shitje Vile (VILA REZIDENCIALE, PRANE LIQENIT TE FARKES)

  Zona/Rruga : Farka

  Rezidence e re vilash, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkes dhe mali i Dajtit, me njė vendodhje shumė tė mirė nė mes tė gjelbėrimit dhe ajrit tė pastėr. Zona ėshtė e...
 23. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 8, 197 m² 250.000 Euro (RRUGA “BESIM ALLA”, MIDIS ZONES SE KOMBINATIT DHE YZBERISHTIT)

  Zona/Rruga : Rruga Besim Alla

  Apartament ne shitje 3+1, ndodhet ne rrugen midis Yzberishtit dhe Kombinatit, 600 m nga rruga “Konferenca e Pezes” e cila eshte rruga kryesore qe lidh kryeqytetin me...
 24. Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 8, 97 m² 195.000 Euro (PERBALLE GJIMNAZIT “PARTIZANI”)

  Zona/Rruga : Rruga Tafaj

  Apartament nė shitje 2+1, i cili ndodhet perballe shkollės sė mesme “Partizani”, e cila ėshtė njė nga zonat mė tė qeta tė Tiranės. Ka pak lėvizje mjetėsh dhe qarkullim...
 25. Gjiri Lalezit, shiten apartamente, vila ne "SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES

  "SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES

  Residenca turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv...
 26. Gjiri Lalezit, shes truall ne bregdet 11.500 m² 1.725.000 (Prane bregdetit te Gjirit te Lalzit)

  PRANE RESIDENCE “PRIMAVERA”

  Tokė nė shitje vetėm 150 M larg nga vija bregdetare e Detit Adriatik, nė njė nga zonat mė tė preferuara tė Gjirit tė Lalzit, nė mes tė gjelbėrimit, ajrit tė pastėr,...
 27. Gjiri Lalezit, shes Vile 2 Katshe Kati 0, 204 m² 530.000 Euro ("SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Vilė nė shitje me cmim okazion tek residenca me e re turistike dhe rezidenciale, e cila ndodhet nė njė zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit...
 28. Tirane, shes Vile 2-3 Katshe (“COLLINA VERDE” RESIDENCE, 5 MIN NGA TEG)

  Zona/Rruga : Lunder

  “COLLINA VERDE” RESIDENCE, 5 MIN NGA TEG

  “Collina Verde” ėshtė njė nga komplekset mė tė reja tė vilave elegante dhe plot stil, e cila do tė ofrojė njė arkitekturė tė...
 29. Tirane, shes truall 7.000 m² 770.000 Euro (2 KM NGA TEG)

  Zona/Rruga : 2 KM NGA TEG

  Toke truall nė shitje e cila ndodhet nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė gjelbėruar, 2 km larg Tegut, me rruge tė rregullta komunikimi me zona tė tjera pėrqark dhe me...
 30. Tirane, shitet apartament 3+1+BLK Kati 3, 136 m² 122.000 Euro (PĖRBALLĖ KMY, NĖ YZBERISHT)

  Zona/Rruga : Rruga 3 Deshmoret

  Apartament 3+1+garazh nė shitje nė njė kompleks banimi shumė cilėsor, i cili ėshtė i pozicionuar nė njė zone e cila ka marrė shumė zhvillim kohet e fundit dhe me...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 121
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4