kėrko:

Type: Posts; User: Z.House medical therapy; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Estetiste

  Kėrkohet estetiste, ambjenti i punės profesional dhe familjar.

  Pėrshkrimi

  Zen House kėrkon tė punėsojė estetiste me kohė tė plotė. Puna konsiston ne pėrdorimin e aparaturave tė ndryshme nė...
 2. Tirane, Kėrkohet estetise

  Kėrkohet estetise me eksperiencė tė mėparshme pėr trajtime fytyre.
  Preferohet tė ketė eksperiencė pune lidhur me trajtimet e fytyres.
  Pėrveē trajtimeve tė fytyrės pozicioni i punės konsiston edhe...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2