970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: B & D Shahini Construction; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi/ Hidroteknik

  Shoqeria B&D Shahini Construction shpk kerkon Inxhinier Ndertimi/ Hidroteknik

  - Te kete eksperience ne zbatim/ ose ne pergatitje dokumentacioni ne zyre
  - Te njohe bazen ligjore dhe mbi te gjitha...
 2. Tirane, shes gjenerator 3000 euro

  Shitet gjeneratori ne foto. Per me shume informacion ju lutem na telefononi.
  Cel. : +355686245000
 3. Tirane, ofroj vend pune Manovrator eskavatori me eksperience

  Kerkohet manovrator me eksperience per eskavatore te madhesive te ndryshme. Personat e interesuar duhet te jene te pajisur me patente per drejtimin e eskavatoreve.
  Te interesuarit te kontaktojne ne...
 4. Tirane, shes kompresor ajri 1.500 Euro

  Shitet kompresori i ajrit si ne foto. Kompresori eshte ne gjendje te shkelqyer. Per me shume informacion ju lutem na telefononi.

  Cel. : +355686245000
 5. Tirane, shes Kompresor ajri 2.500 Euro

  Shitet kompresori i ajrit i vitit 2001 si ne foto. Kompresori eshte ne gjendje te shkelqyer. Per me shume informacion ju lutem na telefononi.  Cel. : +355686245000
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5