kėrko:

Type: Posts; User: Sherbime imobiliare 3AAAGJ; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shitet apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 136 m² 500 Euro/m2 (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez

  Shitet apartament 2+1 nė zonėn e Kamzes.Apartamenti ka sipėrfaqe 136 m2 dhe ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri me ashensor.Apartamenti ndodhet nė qendėr tė...
 2. Tirane, Nė KAMĖZ,shitet shtėpi 1 katėshe e formes 2+1+A+BLK, sip 100 m²,ēmimi 70.000 Euro (KAMEZ)

  Zona/Rruga : KAMEZ

  Shitet shtėpi 1 katėshe nė zonėn e Kamzės.Shtėpia ka siperfaqe 100 m2 ndėrtim dhe 350 m2 tokė truall rreth e perqark.SHTEPIA DHE TOKA KANĖ ĒERTIFIKATĖ PRONSIE.Prona shitet 70...
 3. Tirane, shitet apartament 1+1+A+BLK Kati 3, siperfaqe 67m²,ēmimi 35000 Euro (Fresku,

  Zona/Rruga : Fresku,

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut..Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka pamje nga lindja.Apartamenti...
 4. Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 3, sipėrfaqe 86 m²,ēmimi 58.000 Euro.Zona e Freskut(Qesarakė))

  Zona/Rruga : Fresku(Qesarakė)

  Shitet apartament 1+1 me sipėrfaqe 86 m2 nė zonėn e Freskut(Qesarak).Apartamenti ndodhet nė katin e 3-tė tė njė pallati me ashensor.Apartamenti ka dokumentacion tė...
 5. Tirane, shitet apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 118 m² 700 Euro/m2 (Myslym Keta)

  Zona/Rruga : Myslym Keta

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 118 m2.Apartamenti ndodhet te rruga Myslym Keta(rruga e Tufines) rreth 1 kilometer nga kryqezimi i rruges sė Kinostudios me rrugen e...
 6. Tirane, shitet apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 138 m² 600 Euro/m2 (Myslym Keta)

  Zona/Rruga : Myslym Keta

  Shitet apartament 2+1 me sipėrfaqe 138 m2 nė zonen e Tufinės,rreth 1 km nga kryqėzimi i rrugės sė Tufinės me rrugėn e Kinostudios.Apartamenti ka dokumentacion tė rregullt...
 7. Tirane, shitet apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 68.000 Euro (Rruga Shefqet Kuka,zona e FRESKUT

  Zona/Rruga : Shefqet Kuka

  Shitet apartament 2+1 me sipėrfaqe 100 m2 nė zonėn e Freskut.Apartamenti disponon ēertifikatė pronsie.Apartamenti ka dy tualete.Apartamenti ndodhet te rruga Shefqet...
 8. Tirane, shitet ambjent biznesi Kati 0, 35 m² 45.000 Euro (Shefqet Kuka)

  Zona/Rruga : Shefqet Kuka

  Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 35 m2 nė zonen e Freskut.Ambjenti ndodhet te rruga Shefqet Kuka,pranė fizikes berthamore.Ambjenti mund tė sherbejė pėr parukeri,berber...
 9. Tirane, shiten 2500 m2 toke 80 Euro/m2,prane Kastratit nė Autostraden Tiranė-Durres

  Shiten 2500 m2 tokė,ne Rrugėn dytėsore Tiranė -Vorė,karshi Kastrati Grup.Toka ndodhet nė brezin e dytė,jo buze rruge,Toka ėshtė me hipotekė.Toka ėshtė e pėrshtatshme pėr ndėrtimin e objekteve...
 10. Tirane, shitet shtepi 2+1+A+BLK Kati 1, sipėrfaqe 110 m²,ēmimi 65.000 Euro (KASALL,Bashkia Tiranė)

  Zona/Rruga : KASALL

  Shitet shtėpi 1 katėshe nė zonėn e Kasalles,njėsia administrative,Zall-Herr,Bashkia Tiranė.Shtėpia ėshtė e rregulluar totalisht.Shtėpia ėshtė ndėrtim i vitit 2011.Shtėpia ka...
 11. Tirane, shitet toke me sipėrfaqe 1.000 m²,ēmimi 6.000.000 Leke tė reja(Kamėz)

  Zona/Rruga : Kamėz

  Shitet tokė me sipėrfaqe 1000 m2 nė zonėn e Kamzės.Toka ndodhet jo larg nga qendra e Kamzės.Toka pozicionohet nė lagje,jo buzė rruge kryesore.Toka ėshtė me ēertifikatė...
 12. Tirane, shes bar-kafe Kati 0, 70 m² 220.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Shitet bar-kafe ne zonen prane ish-ekspozites.Ambjenti eshte me hipoteke dhe ndodhe ne katin perdhes te nje pallati ekzistues.Ambjenti aktualisht eshte ne pune...
 13. Tirane,Disponoj license si inxhinier gjeolog,vlersues pasurish,si dhe license per pronsine industriale,si per markat,dizenjot,tregusit gjeografike

  Disponoj license profesioni si inxhinier gjeolog,license per vlersim te pasurive te paluajtshme,license si perfaqesues i autorizuar nga Drejtoria e pergjithme e pronesise industriale(DPPI) per...
 14. Lezhe, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 104 m²,cmimi 70.000 Euro (Shengjin,Lezhe)

  Zona/Rruga : Shengjin,Lezhe

  Shitet apartament 2+1,me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit ne vije te pare prane bregut te detit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh me...
 15. Durres, shes toke ne bregdet 4.000 m² 200.000 Euro (Porto Romano)

  Zona/Rruga : Porto Romano

  NĖ ZONĖN KADASTRALE DURRĖS,TĖ ZONĖS ENERGJETIKE DHE INDUSTRIALE TĖ PORTO ROMANOS,SHES 4000 m2 TOKĖ.PĖRMASAT E TOKĖS JANĖ 100m PĖR SĖ GJATI DHE 40 GJERĖSI. TOKA NDODHET...
Trego rezultatin 1 deri 15 nga 15