500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: New Recruitment; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet vend pune SHITESE Butiku

  Ofrohet vend pune si Shitese Butiku!

  Kriteret:

  1- Te jete e sjellshme
  2- Te kete komunikim adekuat
  3- Te kete eksperience (edhe nese nuk ka, nuk perben problem)
  4- Mosha 40-55 vjece
  ...
 2. Gjermani, ofroj vend pune Infermier / Ndihmes Infermier (F/M)

  Ofrohet vend pune si Infermier/Ndihmes Infermier (F/M) ne Gjermani!

  Kriteret qe kerkohen:

  1- Gjuha gjermane B1/B2, e mbrojtur.
  2- I diplomuar ne Infermieri.
  3- Te sjellshem dhe me etike...
 3. Tirane, Ofrohet Perkthim Dokumentacioni ne gjuhen Gjermane

  Ofrohet Perkthim Dokumentacioni ne gjuhen Gjermane per keto kategori (dhe jo vetem):

  1- Dokumenta Punesimi
  2- Procedura Universitare
  3- Bashkime Familjare
  4- C'do dokument tjeter qe ka te beje...
 4. Oferte Pune si SHITESE ne Dyqan LULESH

  Ofrohet vend pune si Shitese!
  Per nje dyqan lulesh te njohur ne Tirane ofrohet vendi vakant Shitese.

  Kriteret:

  1- Te jete e sjellshme
  2- Te kete komunikim adekuat
  3- Te kete eksperience ne...
 5. Tirane, ofroj vend pune Marangoz/Ndihmes Marangoz

  Ofrohet Vend pune si Marangoz/Ndihmes Marangoz!

  Kerkohen maragoza dhe ndihmesa, per nje nder kompanit lider ne sektorin e mobilerise.

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1- Te kene...
 6. Gjermani, Ofrohet Vend Pune USTA ne Sektor Ndertimi!

  Ofrohet vend pune si Usta ne Sektor Ndertimi ne Gjermani!

  Kriteret qe kerkohen:

  1- Eksperience pune ne Shtrim Pllakash, Gips dhe Murature.
  2- Te sjellshem dhe me etike pune.
  3- Mosha 25-40...
 7. Tirane, ofrohet vend pune Menaxher Shitjesh F/M

  Ofrohet Vend Pune Menaxher Shitjesh F/M!

  Per nje nga Kompanit Lider ne sektorin e Bojrave, kerkohet "Menaxher/e Shitjesh".

  Pershkrimi i punes:

  Mbajte e kontakteve me klientet,
  Ndjekje dhe...
 8. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Saldator

  Ofrohet vend pune Ndihmes Saldator!

  Shpallet vend vakant per pozicionin Ndihmes Saldator, per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne Tirane.

  Aftesite qe kandidati duhet te kete:
  ...
 9. Tirane, ofrohet vend pune Menaxhere Zyre

  Ofrohet vend pune si "Menaxhere Zyre" per nje Organizate Jo-Fitimprurese.

  Pershkrimi i punes:  Detyra kryesore eshte udheheqja dhe kontrolli i punes per stafin qe pergatit dhe menaxhon...
 10. Gjermani, ofrohet vend pune Inxhinier Ndertimi F/M

  Ofrohet vend pune si Inxhinier ndertimi (F/M) ne Gjermani!

  Kriteret qe kerkohen:

  1- Njohje shume e mire e gjuhes Gjermane (E mbrojtur).
  2- Diploma Universitare.
  3- Mosha 28-40 vjece.
  ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Rrobaqepes/Tapicier ne Mobileri M

  Ofrohet Vend pune si Rrobaqepes/Tapicier M!

  Kerkohen rrobaqepes/tapicier, per nje nder kompanit lider ne sektorin e mobilerise.

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1- Te kene...
 12. Tirane, ofrohet vend pune Farmacist F/M

  Ofrohet vend pune si Farmacist/e!

  Nje rrjet Farmaceutik shpall vendin vakant si Farmacist/e per kandidatet qe kane License te Ushtrimit te Profesionit.

  Pranohen dhe aplikantet qe nuk kane...
 13. Tirane, ofrohet vend pune Ekonomiste F

  Ofrohet vend pune Ekonomist F!

  Per nje kompani te njohur ne TIRANE, ofrohet vend pune Ekonomiste.

  Detyrat dhe Pergjegjesite:
  - Vendos qellimet dhe cakton objektivat per mbarevajtjen e punes...
 14. Tirane, ofrohet vend pune Juriste (F)

  Ofrohet vend pune si "Juriste" per nje Kompani ne Tirane.

  Pershkrimi i punes:

  Detyra kryesore eshte udheheqja dhe kontrolli i punes ne cdo aspekt Juridik.
  Kandidatet duhet te kene aftesi...
 15. Tirane, ofrohet vend pune Estetiste per Manikyr dhe Pedikyr

  Ofrohet vend pune Estetiste per Thonjte!

  Kerkohet nje vajze e cila ka eksperience ne fushen e estetikes, kryesisht ne kryerjen e Manikyr dhe Pedikyr.

  Te interesuarat te shkruajne vetem ne...
 16. Tirane, ofroj vend pune Parukiere

  Ofrohet vend pune Parukiere!

  Kerkohet nje vajze e cila ka eksperience ne fushen e parukerise ne te gjitha drejtimet e trajtimit dhe stilimit te flokeve.

  Te interesuarat te shkruajne vetem ne...
 17. Tirane, ofroj vend pune Bojaxhi Mobiljesh

  Ofrohet vend pune si Bojaxhi Mobiljesh!

  Shpallet vend vakant per pozicionin Bojaxhi Mobiljesh per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne Tirane.

  Aftesite qe kandidati duhet te...
 18. Tirane, ofroj vend pune Punetor M

  Ofrohen vende pune si punetor M!

  Kerkohen punetor-ndihmes ne sektorin e mobilerise.

  Persona te cilet kane deshiren dhe vullnetin per te punuar.

  Per me shume informacion, mund te shkruani ne...
 19. Tirane, Kerkohen montues-ndihmes ne sektorin e mobilerise

  Ofrohen vende pune si montues ne mobileri M!

  Kerkohen montues-ndihmes ne sektorin e mobilerise.

  Persona te cilet kane deshiren dhe vullnetin per te punuar.

  Per me shume informacion, mund te...
 20. Gjermani, ofrohet vend pune IT

  Ofrohet vend pune si IT (F/M) ne Gjermani!

  Kriteret qe kerkohen:

  1- Njohje shume e mire e gjuhes Angleze.
  2- Nivel A2 i mbrojtur i gjuhes gjermane.
  3- Diploma Universitare.
  4- Mosha 25-40...
 21. Tirane, ofroj vend pune Marangoz

  Ofrohet vend pune si Marangoz!

  Shpallet vend vakant per pozicionin ndihmes marangoz, per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne Tirane.

  Aftesite qe kandidati duhet te kete:
  1. Tė...
 22. Tirane, ofroj vend pune Arkitekt Junior F/M

  Ofrohet vend pune si Arkitekt F/M!

  Shpallet vendi vakant si Arkitekt/e Junior, per nje nder kompanite lider ne sektorin e Mobilerise.

  Kualifikimet:
  • Tė kete perfunduar arsimin e larte per...
 23. Tirane, ofrohet vend pune Menaxher Shitjesh

  Per nje nga Kompanit Lider ne sektorin e Mobilimit, kerkohet "Menaxher Shitjesh".

  Pershkrimi i punes:


  Mbajte e kontakteve me klientet,
  Ndjekje dhe organizim i proēesit te shperndarjes se...
 24. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER DRURI (M)

  Ofrohet vend pune Inxhinier Druri (M)!

  Shpallet vend vakant per pozicionin Inxhinier Druri, per nje nder kompanite lider ne sektorin e mobilerise ne Tirane.
  Aftesite qe kandidati duhet te kete:
  ...
 25. Oferte Pune Arkitekt Junior

  Ofrohet vend pune si Arkitekt F/M!

  Shpallet vendi vakant si Arkitekt/e Junior, per nje nder kompanite lider ne sektorin e Mobilerise.

  Kerkohet te kryej edhe pjesen e shitjes ne Showroom.
  ...
 26. Gjermani, ofroj vend pune Ndihmes Infermier (F/M)

  Ofrohet vend pune si Ndihmes-Infermier (F/M) ne Gjermani!

  Kriteret qe kerkohen:

  1- Gjuha gjermane B1, e mbrojtur.
  2- Te sjellshem dhe me etike profesionale.
  3- Mosha 25-40 vjece.
  5-...
Trego rezultatin 1 deri 26 nga 26