500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Tirana_Center_of_Technology; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kurse Formimi profesional Kurs Graphic Design

  Graphic Design nė TCT!!! Eja nė trajnim nėse dėshiron qė tė pėrmirėsosh njohuritė tuaja nė njė mėnyrė tėrheqėse, tė qartė dhe efektive !

  📌45 ore qė zhvillohen nė 18 seanca 𝐩ė𝐫 𝐯𝐞𝐭ė𝐦 30 000 lek tė...
 2. Tirane, kurse Formimi profesional Programim Kursi CCNA1

  E ardhmja juaj pėr punėsim ėshtė nė fushėn e IT, Network Admin. Ju ftojmė tė bėheni pjesė e trajnimit tė rrjetave kompjuterike. Trajnimi ėshtė 100% nė PRAKTIKE. Mėsimi mė i mirė ėshtė...
 3. Tirane, kurse Formimi profesional Programim Kursi JAVA 1

  Ky kurs e fillon programimin nga zero! Kursi ėshtė pėrgatitur pėr fillestarėt tė cilėt duan tė mėsojnė programim. Studentėt do tė vėnė re qė me udhėzimin e duhur nga instruktorėt tanė ekspert senior...
 4. Tirane, ofrohet vend pune INSTRUKTOR - Front End Development

  Tirana Center of Technology (TCT), qendra e trajnimeve praktike e cila
  pėrgatit tė rinjtė pėr punė ka filluar aktivitetin e saj nė vitin 2015
  nė drejtimet: IT, Programim, Data dhe Design. Trajnimet...
 5. Tirane, ofrohet vend pune part time instruktor- Windows Server Adm

  Pozicion i lirė pėr instruktor tė kursit Windows Server Administration. Trajnimi mbahet 9 javė, dy herė nė javė, orari 18:30-21:00 nė praktikė.
  Minimumi 5 vite eksperiencė pune.
 6. Tirane, ofrohet vend pune part time INSTRUKTOR - CCNA

  Instruktor pėr kursin CCNA. Orari i kursit ėshtė dy here nė javė 18:30-21:00. Trajnimi ėshtė nė praktikė dhe kėrkohet qė ju vetė ti zotėroni shumė mirė dijet nė network administrator. Kėrkohet qė tė...
 7. Tirane, ofrojme kurse IT-Programim Kursi Front End Development

  Kursi ėshtė i nivelit fillestar dhe shumė tė rinj synojnė ta nisin programimin nga ana vizive/ e interfaqes . Nė kėtė kurs ju do tė mėsoni gjuhė script-i nga mė tė njohurat pėr tė ndėrtuar pjesėn...
 8. Tirane, kurse Formimi profesional IT-Programim Kursi Gjuha R

  Kursi programimit nė gjuhėn R fillon nga zero njohuri por disa njohuri bazė nė cilėndo gjuhė do tju ndihmonin pėr pėrfitim maksimal tė kursit! Gjuha e programimit R nuk cilėsohet si gjuhė e vėshtirė,...
 9. Tirane, ofrojme kurse IT-Programim Kursi Excel

  Kursi Microsoft Excel Intermediate do t’ju mėsoj formulat nga mė bazike deri nė formulat mė tė avancuara, funksionet, validimet e tė dhėnave dhe grafikėt. Nė fund tė kursit mund tė jeni njė pėrdorues...
 10. Tirane, ofrojme kurse kompjuteri IT-Programim Kursi Databazes

  Kursi nė TCT ėshtė identik me kursin e Microsoftit dhe pėrmbajtja e kėsaj faqe ėshtė marrė nga faqja zyrtare e Microsoftit. Ky kurs ėshtė hartuar pėr tė prezantuar dhe mėsuar nėpėrmjet praktikės...
 11. Tirane, kurse Formimi profesional IT-Programim Kursi CCNA1

  Ky kurs e fillon programimi nga zero! Kursi ėshtė pėrgatitur pėr fillestarėt tė cilėt duan tė mėsojnė programim. Studentėt do tė vėnė re qė me udhėzimin e duhur nga instruktorėt tanė ekspert senior...
 12. Tirane, ofrojme kurse kompjuteri IT-Programim Kursi Arkitekture & Diagnostikim Pc

  Ky kurs trajnimi Arkitekture & Diagnostikim Pc do t'ju mėsojė gjithēka qė duhet tė dini pėr t'u pėrgatitur pėr njė karrierė IT dhe pėr tė pėrfunduar me sukses provimin Arkitekture & Diagnostikim Pc....
 13. Tirane, kurse Formimi profesional IT-Programim Kursi Python

  Ky kurs e fillon gjuhėn e programimit Python nga zero por disa njohuri bazė nė cilėndo gjuhė do tju ndihmonin tej mase sepse kursi ecėn me njė ritėm tė shpejtė! Kursi pėrqėndrohet nė Data Processing!...
 14. Tirane, ofrojme kurse kompjuteri IT-Programim Kursi C#

  Ky kurs e fillon gjuhėn e programimit C# nga zero por disa njohuri bazė nė C++ do tju ndihmonin tej mase sepse kursi ecėn me njė ritėm tė shpejtė! Kursi ėshtė pėrgatitur pėr tė rinjtė tė cilėt duan...
 15. Tirane, njoftim IT-Programim Kursi JAVA 1

  Ky kurs e fillon programimin nga zero! Kursi ėshtė pėrgatitur pėr fillestarėt tė cilėt duan tė mėsojnė programim. Studentėt do tė vėnė re qė me udhėzimin e duhur nga instruktorėt tanė ekspert senior...
 16. Tirane, kurse Formimi profesional IT-Programim Kursi C++

  Ky kurs e fillon programimi nga zero! Kursi ėshtė pėrgatitur pėr fillestarėt tė cilėt duan tė mėsojnė programim. Studentėt do tė vėnė re qė me udhėzimin e duhur nga instruktorėt tanė ekspert senior...
 17. Tirane, njoftim IT-Programim Exel Intermediate

  Shumė pak kohė ka mbetur nga data e fillimit tė Advanced Excel!
  Kursi i Excel ėshtė perfekt pėr fillestarėt dhe pėrdoruesit intermediate.
  Fillon nga bazat por thellohet deri nė formatime,...
 18. C++ Programming -Tirana Center of Technology

  Bėhu pjesė e trajnimit tė C++. Nxitoni tė regjistroheni pasi vendet bosh janė drejt fundit.
  Nisim nga fillimi me hapa tė sigurt dhe baza tė forta.
  Ēertifikohu nė C++ dhe bėhu gati tė dalėsh sa mė...
 19. C++ Programming ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

  Fillojmė javėn qė vjen kursin C++ ONLINE LIVE. Nxitoni tė regjistroheni pasi vendet bosh janė drejt fundit.
  Nisim nga fillimi me hapa tė sigurt dhe baza tė forta.
  Ēertifikohu nė C++ dhe bėhu gati...
 20. Graphic Design ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

  Dizajni grafik ėshtė i rėndėsishėm pėr ēdo biznes qė dėshiron tė bėjė njė pėrshtpje pozitive dhe tė qendrueshme. Ai shėrben pėr tė pėrcjellė idetė tuaja nė njė mėnyrė jo vetėm efektive, por edhe tė...
 21. Front End Development ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

  Front End Development ėshtė aty ku aftėsitė teknike dhe ato tė projektimit pėrputhen. Zhvilluesit mė tė mirė tė skajeve tė pėrparme kanė aftėsi teknike pėr tė shkruar kod tė ndryshueshėm dhe tė...
 22. Linux Server Administration ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

  Fillojmė sė shpejti kursin Linux Server Administration.

  Ky kurs nisė nga zero dhe ndjek objektivat e provimit LPIC-1 Exam 101-500 dhe provimit LPIC-2 Exam 102-500. Zhvillohet vetėm nė praktikė dhe...
 23. Python programming ONLINE LIVE - Tirana Center of Technology

  SĖ SHPEJTI !
  Nisim ONLINE LIVE njė nga trajnimet mė tė kėrkuara pėr ti nisur nga zero, PYTHON.
  Bėje akoma mė tė thjeshtė duke u trajnuar me EKSPERTĖT tanė !
  Na kontakto +355 67 686 1620 ose...
 24. Windows Server Administration ONLINE LIVE - TCT

  GRUPI PO FORMOHET. REGJISTRIMET JANĖ TĖ HAPURA. ĒERTIFIKOHUNI DHE TREGOJINI BOTĖS SE JENI GATI TĖ PĖRFITONI NGA AFTĖSITĖ E VIRTUALIZIMIT, STORAGE, NETWORKING DHE MBROJTJES SĖ INFORMACIONIT TĖ WINDOWS...
 25. Kurse online nė Tirana Center of Technology

  Benefitet e kurseve online

  Ne jemi gjithmonė nė kėrkim tė ideve se si tė kalojmė kohėn tonė tė lirė, sidomos nėse jemi duke qėndruar nė shtėpi. Njė mundėsi shumė e mirė ėshtė tė mėsuarit online....
 26. Tirane, ofrojme kurse kompjuteri IT-Programim Tirana Center of Technology (TCT)

  Qendra e Teknologjisė Tiranė (TCT) ėshtė qendėr pėr avancim karriere e specializuar nė trajnime profesionale nė fushėn e teknologjisė sė informacionit (IT & Programim). TCT fokusohet nė produktet e...
 27. Exel Intermediate 30.000 Leke

  Shumė pak kohė ka mbetur nga data e fillimit tė Advanced Excel!
  Kursi i Excel ėshtė perfekt pėr fillestarėt dhe pėrdoruesit intermediate. Fillon nga bazat por thellohet deri nė formatime, validime,...
 28. Tirane, njoftim Bazat e programimit - C++ 30.000 Leke

  Pėrvoja na ka treguar se STUDENTET tanė kanė arritur tė kalojnė GJITHMONE mbi 70% tė PROVIMIT nė UNIVERSITET !Ne mbajmė pėrgjegjėsi pėr MESIMDHENIEN tonė! Kėtė jua garantojmė duke iu rimbursuar...
 29. Tirane, kurse Formimi profesional IT-Programim Trajnim Python Programmer

  Bėhuni pjesė e trajnimit Python Programming dhe do tė jeni nga tė parėt nė Shqipėri nė kėtė gjuhė qė po kėrkohet kaq shumė nėpėr botė.
  Kursi fillon nga niveli fillestar dhe zgjat 45 orė, dy herė nė...
 30. Tirane, kurse Formimi profesional IT Trajnim Administrim Rrjeti Cisco

  Miq te TCT,
  Kane filluar regjistrimet per trajnimin CISCO ICND1, pjesa e pare e certifikimit CISCO CCNA.
  Trajnimi zgjat 9 jave, dhe kushton 30 000 L te reja.
  Vetem PRAKTIKE
  Cilesi e garantuar e...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 120
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4