500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 28 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1 63.000 Euro

  Shitet apartamenti 1+1 Ali Dem.
  Ndodhet ne kati 3 pallat 5 katesh ekzistus
  Me siperfaqe 56m2.
  Me drit dhe dielll gjithe diten .
  Mundesi e mire investimi
  Cmimi i shitjes 63.000€ ...
 2. Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 1, 596.750 Euro (Vilat Gjermane)

  Zona/Rruga : Vilat Gjermane

  -Shitet vile 3-kateshe tek Vilat Gjermane.
  -Eshte me leje ndertimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
  - Ndertim dhe projekt bashkekohor.
  - E gjelberuar, e...
 3. Ksamil, shes Vile 3 Katshe 450.000 Euro (ksamil)

  Zona/Rruga : ksamil

  Shitet Ndertes 3 kateshe ne Ksamil.
  Me siperfaqe 480 m2 truall , 150m2 ndertim.
  Ka 2 apartamente 1+1 ne cdo kat .
  Eshte e mobiluar
  Mundesi ndertimi per 1 kat shtes ....
 4. Tirane, jepet me qera lokal Kati 1, 70 m² 50.000 Leke (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Jepet me qera lokal prane Vasil Shantos .
  Siperfaqa e brendeshme 50 m2 , 30 m2 per 6 tavolina.
  Eshte i arreduar .
  Ka prane institucione te ndryshme .
  Cmimi 50.000...
 5. Tirane, jap me qera zyre Kati 12, 200 m² 1.500 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Jepet me qera zyre te zogu i zi.
  Ndodhet ne katin e 12 .
  Me siperfaqe 200 m2 .
  Ka drit dhe diell gjithe diten .
  Ka pamje nga gjithe Tirana .
  E pershtatshme per zyra...
 6. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK 450 Euro

  Apartament 2+1+2,me qera tek kompleksi mangalem ,Ali demi.
  Arredim modern
  Apartament i pabanuar me pare
  Organizimi:2+1+2+ballkon
  Ballkoni me pamje nga tirana dhe nga dajti
  Ndodhet ne katin e...
 7. Tirane, jepet me qera Kati 12, 450 Euro (Ish ekspozita)

  Zona/Rruga : Ish ekspozita

  Jepet me qera apartament gasionere te Ish ekspozita .
  Prane Gjykates se rrethit .
  Eshte e organizuar ne kuzhine me vete , 1 dhome gjumi , 1 tualet
  Ndodhet ne katin e...
 8. Vlore, shes Vile 2 Katshe 350.000 Euro (Vlore)

  Zona/Rruga : Vlore

  Shitet vile 2 kateshe ne Vlore .
  Kati i pare eshte i organizuar ne 1 apartament 2+1 dhe 2 gasionere
  Kati i dyte eshte i organizuar ne 1 apartament 1+1 dhe dy gasionere ....
 9. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 100 m² 800 Euro

  Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit
  Me siperfaqe 100 m2
  2+1+2b+1 verand
  E mobiluar me stil bashkohor dhe luksoz
  Digitalb/internet/tel fix
  Kati I I banimit
  Mundėsi parkimi
  Qiraja...
 10. Tirane, jepet me qera

  Jepet me qera apartament 1+1 Ali Dem
  Me siperfaqe 64 m2 .
  Ndodhet ne katin e 6-te , pallat i ri .
  Eshte totalisht e kompletuar me te gjitha .
  E organizuar ne sallon kuzhine , 1 dhome gjumi ,...
 11. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 85.000 Euro (Frosina Plaku)

  Zona/Rruga : Frosina Plaku


  Shitet apartament 2+1 tek Rruga Frosina Plaku prane kompleksit Kontakt .
  Kati i dyte, pallat egzistues
  75 m neto ne hipotek
  Ka nevoj per investim
  85.000€
  E pa...
 12. Tirane, shes apartament 3+1 130.000 Euro (Pazari i ri)

  Zona/Rruga : Pazari i ri

  Shitet apartament 3 + 1 Te pazari ri
  Ndodhet ne kati 4 pallat ekzistues
  Me siperfaqe 96 m neto ne certifikat pronesije
  pallati 5 katesh
  Eshte mudesi e mire per ndarje...
 13. Tirane, shitet 2+1+A+BLK Kati 3, 130.000 Euro

  Shitet kati i trete i nje vile , te Mihal Grameno .
  Ndodhet ne nje vile 5 kateshe , ne katin e trete
  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 , i organizuar ne soxhorno , dhome ndenje , ngrenie , koridor ,2...
 14. Fier, shes Vile 2 Katshe 120 m² 60.000 Euro (levan)

  Zona/Rruga : levan

  Shitet vite 2 kateshe ne Levan Fier .
  Baza e ndertimi 120 m2 , mbi siperfaqe trualli 700 m2 .
  Kati i pare i organizuar ne sallon , kuzhine , 1 tualet .
  Kati i dyte 120 m2 , i...
 15. Tirane, shes 20.000 Euro

  Shiten dy parkime prane Liqenit Thate
  Ndodhet ne katin -1 .
  Me siperfaqe 20 m2 secili .
  Cmimi 20.000 per nje post parkim .
  Mund te shiten te dyja ose vec e vec TRS-0474-207653


  Cel. :...
 16. Tirane, shes apartament Kati 5, 117 m² 95.000 Euro

  Shitet apartament dupleks prane spitalit" Nene Tereza"
  Ndodhet ne katin e 5 dhe 6 pallat egzistues .
  Siperfaqa totale 117.02 secili kat ka 61.30 m2 dhe 55.18 m2.
  Te dy katet jan te organizuar ne...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 98.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet apartament 2+1+depo tek mozaiku i Tiranes.
  Kati i 3 pallat ekzistues.
  84m neto ne hipotek
  Orjentimi Jug-Lindje-perendim.
  Ka lokacion shume te aksesueshem me...
 18. Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 4, 145 m² 1.500 Euro (Petronini)

  Zona/Rruga : Petronini

  Jepet me qera apartament 3+1+2 prane Liqenit Artificial.
  Ndodhet ne katin e 4 , pallat te ri i mireadministruar .
  Me siperfaqe totale 145 m2
  Eshte e organizuar ne...
 19. Tirane, jepet me qera zyre Kati 1, 36 m² 65.000 Leke (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera zyre te Gjykata e Rrethit .
  Me siperfaqe 36.2 m2
  Eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme si noterie ,avokatie , etje
  Ka lokacion shume te...
 20. Tirane, shes toke 40.000 Euro

  Shitet toke prane Megatek.
  - Ndodhet rreth 500 m nga rruga e Rinasit ne nje zone te banuar me infrastrukture te rregullt
  - Siperfaqia 771 m2
  - Perdorimet e lejuara:
  * Banim, mjedise ndihmese,...
 21. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 5, 850 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera ambjent te Gjykata e Rrethit .
  - Ka siperfaqe 200 m2
  - I gjithe kati eshte i pavarur, i vetmi ne kat.
  - Orientimi Jug-Lindje me pamje nga lana dhe Veri-...
 22. Tirane, shes Vile 3 Katshe 350.000 Euro

  Shitet shtepi Private ne Vore.
  Ndodhet ne nje zone me nje reliev te bute kodrinor, me nje kurore shume te gjelberuar, me nje pamje fantasike, relaksi, ajer i paster dhe qetesi absolute.
  – 3 Kate,...
 23. Tirane, jepet me qera Kati 1, 72 m² 500 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera apartament 2+1 prane Ish ekspozites .
  Me siperfaqe 72 m2
  Me dy Tualete
  Ndodhet ne katin e pare banim
  Eshte e pershtatshme per biznes si zyra te ndryshme...
 24. Tirane, jepet me qera dyqan Kati 0, 1.380 Euro

  Jepet me qera ambjent ne Qender te Tiranes prane Tajvanit.
  * Ka nje siperfaqe prej 143 m2
  * Ka dhe ambient me lulishte per 4 tovolina.
  * Kati i pare i nje pallati , nuk eshte buze rruge kryesore,...
 25. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 2, 150.000 Euro

  Shitet apartament 3+1 perball ish ekspozites .
  Ndodhet ne katin e dyte , pallat egzistues .
  Me siperfaqe 100 m2 me dokumenta te rregullta pronesie .
  Pallat buze ne rruges kryesore , te gjitha...
 26. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 1.200.000 Euro

  Shitet toke dhe bar restorant ne Rinas
  -Ka nje siperfaqe totale prej 3472 m2 ne certifkat pronesie .
  -1000 m2 e kthyer ne truall .
  -Ndertim 130 m2 bar-restorant ne gjendje pune
  -Ka lavazh...
 27. Tirane, jepet me qera apartament 4+1 Kati 8, 1.000 Euro

  Jepet me qera apartament 4+1+2 te Bulevardi Gjergj Fishta .
  Kati 8 , me ashensor .
  4 Dhoma, Guzhine, 2 tualete, 2 Ballkone.
  Eshte e mobiluar me te gjitha mobiliet dhe pajisjet e nevojshme .
  Ka...
 28. Tirane, shes ambjent biznesi 906.000 Euro

  Shitet ambient ne nje qender biznesi shume prane qendres se Tiranes .
  – Kati i 2-ashensor, kati 4 teknik.
  – Siperfaqia 453 m2 me hipoteke
  – Siperfaqe te perbashketa 70m2
  – Siperfaqia totale 523...
 29. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 2, 5.000 Euro

  Jepet me qera ambient ne nje qender biznesi shume prane qendres se Tiranes.
  – Kati i 2-ashensor, kati 4 teknik.
  – Siperfaqia 453 m2 me hipoteke
  – Siperfaqe te perbashketa 70m2
  – Siperfaqia totale...
 30. Tirane, shes dyqan Kati 0, 260.000 Euro (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet Dyqan ndodhet tek 21 Dhjetor, prane inxhinierise ndertimi.
  - Pallat i ri, me hipoteke njesi, kati 0-ro
  - Lartesi 6 m
  - siperfaqia 86 m2
  - Ka arredim...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 833
Faqja 1 nga 28 1 2 3 4