500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Jona11; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Konsulencė Juridike dhe pėrkthime

  J.K.B Consulting (*sh.p.k) ėshtė njė kompani e re nė fushėn e konsulencave, e cila ofron asistencė ligjore nė procese dhe cėshtje tė ndryshme si civile, tregėtare, administrative etj.
  Gjithashtu...
 2. Tirane, - Konsulencė Juridike dhe pėrkthime

  J.K.B Consulting (*sh.p.k) ėshtė njė kompani e re nė fushėn e konsulencave, e cila ofron asistencė ligjore nė procese dhe cėshtje tė ndryshme si civile, tregėtare, administrative etj.
  Gjithashtu...
 3. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip

  E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar dhe licensuar me NIPT, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe...
 4. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip

  E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar dhe e licensuar me NIPT, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe...
 5. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip

  E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar dhe licensuar me NIPT, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5