970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Kraco; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Elbasan, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Elbasan

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitje.


  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
 2. Elbasan, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Elbasan

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitje.


  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Tirane

  Pėrshkrimi

  Kraco ofron vend pune Agjent Shitjesh – Tirane

  Detyrat


  Prezantimi i denjė produkteve
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore
  Negocimi i kontratave me klientė me...
 4. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Durres

  Pėrshkrimi

  Kraco ofron vend pune Agjent Shitje – Durrės,

  Detyrat


  Prezantimi i denjė produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me klientė me...
 5. Tirane, ofroj vend pune teknik per Mishela

  Pėrshkrimi

  KRACO filloi aktivitetin nė vitin 1997 si njė nga kompanitė e para nė industrinė e prodhimit tė produketeve ushqimore, Kompania lider nė Shqipėri nė prodhimin e pėrgatitjeve pėr pije tė...
 6. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Pėrshkrimi

  Kraco ofron vend pune Sanitare,


  Kushtet qe duhet tė plotėsojnė janė si mė poshtė:  Tė ketė mbaruar arsimin e mesėm;
 7. Tirane, ofroj vend pune Shofer Furnitor

  Pėrshkrimi

  KRACO filloi aktivitetin nė vitin 1997 si njė nga kompanitė e para nė industrinė e prodhimit tė produketeve ushqimore. Kompania lider nė Shqipėri nė prodhimin e pėrgatitjeve pėr pije tė...
 8. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Durres

  Pėrshkrimi


  Kraco ofron vend pune Agjent Shitje – Durrės,


  Detyrat
 9. Librazhd, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Librazhd

  Pėrshkrimi

  Kraco ofron vend pune Agjent Shitjesh – Librazhd


  Detyrat  Prezantimi i denjė produkteve
 10. Tirane, ofroj vend pune Operator Makinerie

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoj Operator Makinerie ( Teknik Linje)


  Detyrat
 11. Tirane, ofroj vend pune Punonjėse Paketimi

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Punonjese Paketimi.  Kualifikimet


  Tė ketė mbaruar arsimin e mesem;
 12. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Tirane

  Pėrshkrimi

  Kraco ofron vend pune Agjent Shitjesh – Tirane


  Detyrat  Prezantimi i denjė produkteve
 13. Tirane, ofroj vend pune Operator Stampimi

  Pėrshkrimi

  KRACO filloi aktivitetin nė vitin 1997 si njė nga kompanitė e para nė industrinė e prodhimit tė produketeve ushqimore, Kompania lider nė Shqipėri nė prodhimin e pėrgatitjeve pėr pije tė...
 14. Tirane, ofroj vend pune Punetor Stampimi

  Detyrat  Operojne makinerine e stampimit Monitoron dhe mban njė qasje fleksibel pėr tė punuar pėr tė pėrmbushur kerkesat e punes nė ekip;
  Vėzhgone dhe ruan nivelet e sigurisė me vėmendje tė...
 15. Tirane, ofrohet vend pune Inxhiner Mekatronik

  Detyrat dhe pergjegjsite:

  Analizimi i sistemeve ekzistuese dhe zhvilliimi i strategjive te mirembajtjes se makinerive.
  Suportimi i kolegeve gjate planifikimit, zhvillimit, instalimi dhe...
 16. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitjesh per qytetin e Gjirokastres.

  Detyrat


  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i...
 17. Tirane, ofroj vend pune Senior Finance Specialist

  Senior Finance Specialist

  Detyrat

  Drejton, menaxhon dhe mbikqyr tė gjitha cėshtjet financiare tė kompanise;
  Kontrollon dhe menaxhon deklarimin e librave te shitjes dhe blerjes
  Manaxhimi i...
 18. Tirane, ofroj vend pune Senior Finance Specialist

  Senior Finance Specialist

  Detyrat

  Drejton, menaxhon dhe mbikqyr tė gjitha cėshtjet financiare tė kompanise;
  Kontrollon dhe menaxhon deklarimin e librave te shitjes dhe blerjes
  Manaxhimi i...
 19. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Merchandiser

  Pėrshkrimi


  KRACO filloi aktivitetin nė vitin 1997 si njė nga kompanitė e para nė industrinė e prodhimit tė produketeve ushqimore, Kompania lider nė Shqipėri nė prodhimin e pėrgatitjeve pėr pije...
 20. Tirane, ofrohet vend pune Trade Marketing Specialist

  Detyrat

  Lead projects to develop marketing campaigns, brand collateral, and long-term strategies;
  Manage brand resources and processes to enable consistent brand delivery;
  Track and measure...
 21. Vlore, ofroj vend pune Agjent Shitje - Vlore

  Detyrat


  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te...
 22. Tirane, ofrohet vend pune Trade Marketing Specialist

  Detyrat  Lead projects to develop marketing campaigns, brand collateral, and long-term strategies;
  Manage brand resources and processes to enable consistent brand delivery;
  Track and...
 23. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Pėrshkrimi

  Kraco kerkon te punesoje: Agjent Shitjesh per qytetin e Gjirokastres.


  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
 24. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Tirane

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 25. Fier, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Fier

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 26. Gjirokaster, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Gjirokaster

  Detyrat  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te...
 27. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh - Elbasan

  Detyrat

  Prezantimi i denje produkteve;
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore;
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive;
  Aftesi shume te mira analitike;
  Te kete aftesi te mira...
 28. Shqiperi, ofrohet vend pune Menaxher Rajonal pėr Shqipėrinė e Jugut

  Menaxher Rajonal pėr Shqipėrinė e Jugut

  Detyrat dhe Pergjegjesite
  · Pėrgjegjės pėr arritjen cilėsore dhe sasiore te targetit pėr total zonėn qė mbulon.
  · Tė kontribojė dhe...
 29. Tirane, ofroj vend pune Punonjėse Paketimi

  Kompania Kraco kėrkon tė punėsojė Punonjėse Paketimi

  Kushtet qė duhet tė plotėsojnė janė si me poshtė:


  Tė ketė mbaruar arsimin e mesem.
  Tė jetė korrekte, e shkathėt dhe e pėrgjegjshme pėr...
 30. Lushnje, ofrohet vend pune Agjent Shitjesh - Lushnje

  Detyrat dhe Pergjegjesite


  Prezantimi i denje produkteve
  Realizimi dhe tejkalimi i targeteve mujore
  Negocimi i kontratave me kliente me prespektive
  Aftesi shume te mira analitike
  Te kete...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 103
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4