970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: elior&s; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karige dhe Tavolina 2.000 Leke/copa

  Shes karige druri 20 cope/2000 lek copa.

  Kariket jane blere 120 euro/copa.


  Cel. : 0693799313
 2. Tirane, shes Dyshek tek 2.000 Leke

  Shitet dyshek tek me cmim te arsyeshem.
  Cmimi i dyshekut eshte 2000 leke.

  Cel. : 0698729803
 3. Tirane, - Sherbim Avokatie/ Konsulenca Juridike

  Studio Avokatie "Hajdinaj&Partners" ofron konsulenca juridike dhe sherbime avokatie.
  Studio ka eksperience disa vjecare ne te gjitha fushat, si prsh: Civile, Penale, Administrative, Familjare....
 4. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Kerkojme nje pastruese per dy garzoniere qe punohen si hotel,
  part-time 10:00-14:00 (4 ore) nga e hena ne te shtune (e diela pushim)

  Paga 15.000 leke ne muaj.

  Te interesuarat te kontaktojne ...
 5. Njoftimi: Human

  nga elior&s

  Human

  HUMAN

  Ne Human Fashion do te gjeni brande Italiane, Greke, Spanjolle dhe Gjermane.

  Digel
  Pikolinos
  Martinelli
  Tamaris
  Keddo
  Milestone
 6. Hotel ne Qender te Tiranes.

  Zona/Rruga : Rreshit Collaku mbrapa Postes Shqiptare

  Hotel Elior, ofron dhoma luksoze ne qender te Tiranes.
  Dhomat jane me Tv 4k, wifi, ac, etj...

  0-3 ore = 3000 leke
  nje nate dhome dopjo...
 7. Hostel Elior, fjetje me 10 euro/nata

  -Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 10 euro/nata perfshire dhe mengjesi ne cmim.

  -Dhome me 3-krevat 10 euro krevati/nate.
  -Dhome me 2-krevat 10 euro krevati/nate.
  -Dhome me 1-krevat 17...
 8. Tirane, ofroj vend pune Zonje per lavanderi, larje dhe hekurosje

  Hostel Elior kerkon nje zonje per Lavanteri, per larje dhe hekurosje rrobash.

  Pagesa 200 leke/ora.

  Kontakt: 0693799313
 9. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A Kati 6, 53 m² 500 Euro (Bulv. Gjergj Fishta Ish Ekspozita)

  Zona/Rruga : Bulv. Gjergj Fishta (Ish Ekspozita)

  Jam ap 1+1, 2 ballkone te ish Ekspozita, kati i 6 (ashensor), i mobiluar teresisht, tv, ac, wifi e cdo gje.
  Lirohet me date 1 Korik.

  Cmimi 500...
 10. Tirane, ofroj vend pune Masazhatore

  Hostel Elior kerkon te punesoje masazhatore femer me eksperience.
  mundesisht te dije gjuhe te huaj.

  Paga me perqindje, eshte 60% hosteli 40% masazhatorja.

  Orari i punes 10:00-18:00.

  Te...
 11. Tirane, Blejme Apartamente me cmim okazion

  Jemi kompani, blejme prona, apartamente, dyqane, etj me cmim okazion. Te gjithe ata te interesuar per te shitur pronat e tyre ne kohe te shpejt sepse ju duhen leke cash ne ofrojme blerje te...
 12. Tirane, jap me qera garsonier Kati 0, 26 m² 30.000 Leke (Ne fillim te Rruges Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Ne fillim te Rruges Myslym Shyri

  Jepet Garzoniere me qera ne fillim te Rruges Myslym Shyri. Garzonieria eshte 26 m2, kati i pare ne nje pallat te vjeter. Eshte e mobiluar me pajisje...
 13. Tirane, jap me qera garsonier Kati 1, 34 m² 500 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera garzoniere 34 m2, e perbere nga dhome, aneks, koridor, banjo. E pajisur me te gjitha pajisjet, tv, frigorifer, wifi, ac etj.

  Cmimi 500 euro.

  Cel. :...
 14. Vlore, shes Vile 448 m² 150.000 Euro (Ne qender te Vlores)

  ​Zona/Rruga : Ne qender te Vlores

  Shitet Vile 4-kateshe ne Qender te Vlores 155 m2 trualli dhe 448 ndertesa.
  Objekti eshte i pershtatshem per tu kthyer ne hotel. (Me hipotek).

  Ose Nderohet me...
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 76 m² 600 Euro (Shyqyri Berxolli)

  Zona/Rruga : Shyqyri Berxolli

  Jap me qera apartament ne qender te Posta Shqiptare. Aparatamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, koridor, sallon, aneks, banje, depo.
  Eshte i mobiluar mire, me...
 16. Tirane, - Shes Manekin (Femer)

  Shes manekin (Femer).

  10,000 leke/copa.

  Cel. : 0693799313
 17. Tirane, ofroj vend pune part time Recepsioniste

  Ofroj vend pune part-time recepsioniste (Femer) ne nje hotel te vogel ne qender te tiranes.

  Pune do jete vetem te djelen nga ora 19:00 deri ne 07:00 ne mengjes.

  Pagesa eshte 1500 leke per cdo...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17