970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: ANI11; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kurse per berber, durres.

  Pranojme kursant per Berber ne sallonin tone ne Durres,
  kursi perfshin teori dhe praktik,
  gjithashtu paiseni me Certifikate/ Dipllome ne perfundimin te kursit.
  per me shume info na kontaktoni....
 2. Shqiperi, BLEJ ORE TE VJETRA TE PERDORURA 400 EURO

  BLEJ ORE TE VJETRA TE PERDORURA ORIGINALE NE PUNE OSE TE PRISHURA.
  PER ME SHUME DETAJE NA I DERGONI FOTO NE WATSAP OSE VIBER
  PER VLERESIMIN E ORES DHE DO JU KTHEJME PERGJIGJE. TEL: 0684450877. JU...
 3. Durres, shes lavatrice 3800 Leke

  SHITET LAVATRICE NE GJENDJE TE MIRE PUNE.
  LAVATRICA ESHTE ME PAKETE MEKANIKE.
  CMIMI 38 MIJ LEKE TE VJETRA

  Cel. : 0685402504
 4. Durres, shes tenda dielli 30.000 Leke

  SHITEN 2 TENDA DIELLI TE HEQUR NGA NJE RESTAURANT
  DIMESIONE JANE NJERA 4.50 METRA TJETRA 4.20 METRA TE GJATA ME
  MOTORA ELEKTRIK ME 4 FIJE.
  TENDA JANE ME KRAHE JO ME KEMBEZA
  JANE NGJYRE...
 5. Tirane, jap me qera dyqan 12M katror 50 Euro

  JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA THOMA KOXHAJ NE YSBERISHT .

  DYQANI ESHTE 12 M I PER SHTATSHEM PER ZYRE, MAGAZINE, BERANE, FLOKTORE ETJ.
  QERAJA 50 EURO MUAJI.

  PER ME SHUME INFO NA CONTACTONI NE:...
 6. Durres, blej cdo lloj lek floriri ose flori i perdorrur .700 Euro

  blej cdo lloj lek floriri te vjeter ose flori te perdorrur me cmim te arsyeshem sipas kualiteti, per me shume info na contaktoni me viber ose watsup me foto te produktit, ose: 0684450877Cel. :...
 7. Durres, Kerkoj Berber

  Kerkoj nje berber ne sallon tone. Bizinesi eshte i ngritur me klientelel te regulllt. Berberi te jete banues ne durres.Per me shume info: 0684450877
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7