500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: ttbb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Smartphone Alcatel Alcatel 1 4.800 Leke

  Shitet Alcatel 1, Ekran 5 inch, 4GLte, 16GbRom, Gb Ram, 2000MAh Bateri.
  Eshte i ri ne kuti ,i pa perdorur fare.

  Cmimi 4800 Lek te reja.

  Kontakt: Vetem me mesazh ne Whatsupp 0686261441.
 2. Tirane, shes Kellef Kitareje 1400 Leke

  Shes kellef kitareje pothuajse i pa perdorur,,dhe ne gjendje shume te mire. Permasat jane ....Gjatesia afersisht 150cm dhe gjersia afersisht 50cm...Cmimi eshte i diskutueshem.. ...
 3. Tirane, shes dyqan Kati 2, 80m2+15 m²ambient perbashket 251.000 Euro (Tek Selvija Qendra biznesit)

  Zona/Rruga : Tek Selvija Qendra bisnesit Shitet tek Selvija tek univesiteti Aldent me pamje totale nga rruga Dyqan 80 m2 ambient i brendshem, plus 15m2 ambjent i perbashket .Pasurite jane me...
 4. Tirane, shes Tigan me 2 kapeke 2.500 Leke

  Shes tigan me 2 kapake shume praktik per te pjekur biftek ,peshk ,fruta deti etj.

  Cmimi 2500 lek te reja

  Kontakt: 0682094747
 5. Tirane, shes Bluetoouth carkit multipoint 1.300 Leke

  Shes bluetooth carkit per makina.Eshte shume praktike per bisedat kur jeni ne makine per te mos perdorur celularin.Eshte e re ne kuti e pa hapur fare dhe eshte blere ne Bruksel.

  Cliko ketu per te...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5