970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: endritcaushi1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, shes Komplet Divanash 2.500 Euro

    Shitet kompleti i divaneve model mbreteror.
    Kompleti perbehet 3+2+1+1+ Tavolina e mesit. Divanet jane blere para 5 vitesh tek Ro-Al mobileri me vleren 4000e.
    Divanet jane perorur shum pak pasi...
  2. Tirane, shes Tavoline me 8 karrike 2.200 Euro

    Shes tavoline me 8 karrike model mbreteror. Tavolina eshte blere para 5 vitesh me vleren 3000e tek kompania Ro-Al. Tavolina ka permasat 110cm- 240cm dhe shtesa 60cm. Tavolina eshte pothuajse si e re...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2