500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 60 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi zakynthos 179 Euro

  OFERTĖ LAST MINUTE!
  Pushime All Inclusive nė Zakynthos! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/1/16/1f1ec_1f1f7.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1/16/1f3dd.png
  ...
 2. Tirane, ofroj City-tour 2.000 Leke

  LUMI I SHALĖS – 1 DITĖ 2000 LEKĖLUMI I SHALES , LIQENI KOMANIT

  ► 30 Qershor
  ► 3, 4, 7, 10, 11, 14, 17, 18, 21, 24, 25, 28, 31 Korrik
  ► 1, 4, 7, 8, 11, 14, 15, 18, 21, 22, 25, 28, 29 Gusht
  ►...
 3. Tirane, ofroj City-tour Greqi 239 Euro

  LEFKADA – PARGA – JANINĖ 6 DITĖ €239PLAZHET & ISHUJT , PORTO KATSIKI , EGREMNI , SCORPIONS, MEGANISI , ITAKA , KEFALONIA.
  QYTETET: LEFKADA , PARGA , JANINA

  ► 25 , Korrik €239 Hotel Pegasos 3* /...
 4. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 109 Euro

  LEFKADA – PARGA – JANINE 3 DITE €109QYTETET: #PREVEZA,PARGA , #LEFKADA, #JANINA

  ► 23 , 30 , Korrik €109 Hotel Pegasos 3*/ €115 Hotel Alexandros SeaSide Hotel 3*/ €129 Hotel Tesoro 3*S / €105...
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 249 Euro

  ​ STAMBOLL udhetim me guidė / 249€
  Nisja: 6 ; 13 & 20 Gusht 4 Dite

  Perfshihet:
  Fluturimi nga Tirana Bagazhe te Plota
  Transfertat dhe Shetitjet
  Akomodimi ne Hotel 4*
  Mengjesi ne Hotel ...
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 2.500 Leke

  VENDET E FUNDIT!
  Sazan - Karaburun 1 ditė 2500 Lekė https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png

  Data e...
 7. Tirane, ofroj City-tour Turqi 249 Euro

  STAMBOLL udhetim me guidė / 249€
  ​ Nisja: 30 Korrik / 6 ; 13 & 20 Gusht 4 Dite

  Perfshihet:
  Fluturimi nga Tirana Bagazhe te Plota
  Transfertat dhe Shetitjet
  Akomodimi ne Hotel 4*
  Mengjesi ...
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 85 Euro

  Slavija Budva Hotel 5* Lux 👍 7 - 31 Gusht // 85€ Nata Ne Cmim Perfshihet:➤ Akomodimi ne Hotel➤ Mengjesi & Darka➤ Pishina Verore Infinity, Sauna, Hamam
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 99 Euro

  Hotel iberostar Hercegnovi 4* ​ 99€ Person!
  Pushime All Inclusive https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png Dhoma me pamje nga deti

  Ne cmim perfshihet
  ➝ Akomodimi ne...
 10. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi KAYA PALAZZO GOLF RESORT 5*

  Ku mund tė bėsh pushime "luxury" https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png
  KAYA PALAZZO GOLF RESORT 5*
  aty ku pushimet kurohen nė detaj...
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 249 Euro

  Plazh ne Bregdetin Jonian ne LEFKADA
  ➤ Nisje 1 Gusht ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 249€ Vendet e Fundithttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png
  Hotel LEFKAS 3 Yje S ne Qender...
 12. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Oferta e dites! Sharm El Sheikh, 719 Euro

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb6/1/16/2708.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.pnghttps...
 13. Tirane, ofroj City-tour France PARIS DHE MYNIH 349

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė orėn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė...
 14. Shqiperi, ofroj City-tou Turqi 249 Euro

  UDHĖTIM NĖ STAMBOLL

  Dita e Parė:
  Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 1 orė e 30 minuta para nisjes sė avionit.
  Fluturimi pėr nė Stamboll.
  Transferta nga aeroporti nė Hotel...
 15. Tirane, ofroj City-tour Austri 189 Euro

  VJENĖ DHE BUDAPEST

  DETAJET E TURIT
  Dita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė...
 16. Tirane, ofroj Cruises/Krocier Greqi KROĒIERE NĖ ISHUJT GREKĖ, 5 DITĖ 5 349 Euro

  DETAJET E TURIT

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 16.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Lavrion, Athinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės.Dita e Dytė: Mbrritja nė Lavrion, Athinė. Imbarkimi nė...
 17. Tirane, ofroj City-tour Fundjavė nė Vermosh-Tamarë-Lëpushë-Pl

  Fundjavė nė Vermosh-Tamarë-Lëpushë-Plavë-Guci 2 ditë 5900 Lekë !...
 18. Tirane, ofroj City-tour 289

  Super Vere ne Zakynthos
  ➤ Nisje 21 Korrik ― 5 Dite (4 nete) ― Cmimi 289€ https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png Vendet e Fundit...
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi

  PLAZH NĖ CANJ, BUDVA – Hotel MONTENEGRO 4, Canj –— 6 Ditė (5 Netė) Full Board Nisje 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht


  6 DITE PLAZH FULL BOARD NE MALIN E ZI, NE QYTEZEN E BUKUR TE CANJ...
 20. Tirane, ofroj Greqi 1.695 Euro

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png#MARBELLA CORFU 4****

  Tel:0696153704/042230668

  23 Korrik 6 nete/7 dite

  Cifti 2 adl+1 femije 1695 Euro

  Ne cmim...
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 449 Euro

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1/16/1f60d.png Pushime All Inclusive #Greqi 30% #zbritje
  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png #Almyros Beach 5*...
 22. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 950 Euro

  😍👉👌Zakynthos:PALAZZO DI ZANTE 👉Check in 23 Korrik 6 nete/7 dite👉2 adl +1 femije👉Totali 950 Euro Oferte momentale!
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi greq 239 Euro

  LEFKADA – PARGA – JANINĖ 6 DITĖ €239PLAZHET & ISHUJT , PORTO KATSIKI , EGREMNI , SCORPIONS, MEGANISI , ITAKA , KEFALONIA.
  QYTETET: LEFKADA , PARGA , JANINA

  ► 18 , 25 , Korrik €239 Hotel Pegasos...
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 99 Euro

  LEFKADA – PARGA – JANINE 3 DITE €99QYTETET: #PREVEZA,PARGA , #LEFKADA, #JANINA

  ► 9 , 16 , Korrik , €99 Hotel Pegasos 3* / €109 Hotel Tesoro 3*S / €99 Hotel Ionian Star 4* .
  ► 23 , 30 , Korrik...
 25. Tirane, ofroj City-tour Turqi 5 Ditė Plazh nė Malin e Zi 129 € 129 Euro

  5 Ditė Plazh nė Malin e Zi 129 €

  Posted On Posted OnMay 22, 2021By Admin
  BUDVA – KOTORR – ULQIN 5 DITĖ €129
  ULQIN – PLOCE – SHEN STEFAN – FLORIDA BEACH – HAWAI BEACH – VALDANOS
  Nisje datė : 2,...
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi 59 Euro

  Sarandė – Ksamil 3 Ditė 59 €  Plazh nė Sarandė, Ksamil, Lundrim me Yacht nė Krorėz e Kakome

  Hotel Bora Bora 3* Superior – 59 €/p
  Hotel Oasis 4* pranė Qėndrės – 69 €/p
  Hotel Visad 4*...
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet 59 Euro

  SARANDĖ – KSAMIL 3 DITĖ €59SARANDE , KSAMIL , KROREZ , PORTO PALERMO , GJIROKASTER  ►25-27 Qershor , €59 Hotel Vola 3* , €59 Hotel Sunrays 3* , €79 Hotel Mediterrane 4* , €79 Hotel Seliva 4* ,...
 28. Tirane, ofroj City-tour 6.900 Leke

  Valbonė 2 Ditė 6900 Lekė


  VALBONĖ PRIZREN GJAKOVĖ
  BUJTINA VILA DINI
  Nisje datė: 5, 12, 19, 26 Qershor

  2 Ditė ēmimi 6900 Lekė (Mėngjes Darkė)
  2 Ditė ēmimi 7900 Lekė (All Inclusive)
 29. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 175 Euro

  PLAZH NĖ CANJ, BUDVA – Hotel MONTENEGRO 4, Canj –— 6 Ditė (5 Netė) Full Board Nisje 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht


  6 DITE PLAZH FULL BOARD NE MALIN E ZI, NE...
 30. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 399 Euro

  PUSHIME FANTASTIKE NE BREGDETIN E GREQISE DHE SHQIPERISE 🌞
  Super Oferta me Sole Travel & Tours, tel 0696153704/042230668


  KORFUZ - 7 Dite (6 nete)

  Hotel Messonghi Beach Resort -- All...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1800
Faqja 1 nga 60 1 2 3 4