500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Kacandon; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Sherbime Kontabiliteti,Fiskale dhe Konsulence per biznese te vogla e te medha

  JU OFROJME:

  A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me rregullat dhe afatet e DPT-se .
  Raportim Periodik i Librave Te Shitjes&Blerjes...
 2. Trajnim per Studente dhe Ekonomiste(te rinj) Legjislacioni Tatimor,Doganor,Bilanc,SKK

  Ofroj trajnim per Studente dhe Ekonomiste(te rinj ne profesion) qe duan te zhvillojne njohurite ne fushen e Legjislacionit Tatimor,Doganor dhe Kontabilitetit Praktik.

  1.Njohje me Legjislacionin...
 3. Kurse Anglisht/ Metodat me te fundit te Oxford & Cambridge ,mesim interaktiv.

  Blini rezultate, jo kurse

  Zoteroj deshmi te gjuhes Angleze, kam 5 vite pervoje ne mesimdhenie ne kurse te ndryshme private ,aktulisht jap mesime online ne Kine dhe Indi. Ofroj kurse individuale...
 4. Tirane, kurse Formimi profesional Ofroj trajnim per Studente dhe Ekonomist

  Ofroj trajnim per Studente dhe Ekonomiste(te rinj ne profesion) qe duan te zhvillojne njohurite ne fushen e Legjislacionit Tatimor,Doganor dhe Kontabilitetit Praktik.

  1.Njohje me Legjislacionin...
 5. Tirane, kurse Formimi profesional Ofroj trajnim per Studente dhe Ekonomist

  Ofroj trajnim per Studente dhe Ekonomiste(te rinj ne profesion) qe duan te zhvillojne njohurite ne fushen e Legjislacionit Tatimor,Doganor dhe Kontabilitetit Praktik.

  1.Njohje me Legjislacionin...
 6. Tirane, shes ambjent biznesi 5.574 m² 23 Euro/m2

  Toke per shitje,Fushe Kruje – Qereke 23Eur/m2, Sip. 5574m2

  Tokė pėr shitje
  Oferta pėr investime
  Ēmimi: 23 Eur / m2
  Adresa: Qereke, Fushe Kruje, buzė autostradės
  Sipėrfaqja totale 5574 m2...
 7. Fushe Kruje, shes truall 5.574 m² 23 Euro/m2

  https://www.gazetacelesi.al/uploads/thumb100/imgcategory/57.png
  QEREKE,FUSHE KRUJE

  PRONA TE PATUNDSHME > NE SHITJE > TOKE,TRUALL NDERTIMI

  prane mobileri Alken, buzė Autostradės Fushe...
 8. Apartament nė shitje Izmir - Panoramic Seaview 140m2 Apartment in the beautiful Izmir., € 49.900, 140 m²

  Apartament nė shitje Izmir - Panoramic Seaview 140m2 Apartment in the beautiful Izmir., € 49.900, 140 m²

  Kliko me poshte per foto dhe detaje
  ...
 9. www.alhomesrealestate.com

  Zgjidh shtepine me zemer,agjencine me mendjePo kėrkoni te shisni pronėn tuaj/jepni me qira? Listo pronen me Al Homes,njė mėnyrė e shpejte ,pa telashe dhe pa kosto te fshehura pėr tė fituar me...
 10. English course / Blini rezultate, jo kurse.

  Learn a NEW language, change your life NOW!

  Blini rezultate, jo kurse

  Zoteroj deshmi te gjuhes Angleze, kam 5 vite pervoje ne mesimdhenie ne kurse te ndryshme private ,aktulisht jap mesime...
 11. Gjirokaster, shes 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 37.000 Euro

  Apartament nė shitje Stadiumi (Gjirokastėr - qyteti) - Apartament ne qytetin e gurte 2+1,100 m², € 37.000, 100 m²

  Apartament 2+1 ne qytetin e gurte - Qender Gjirokaster
  Apartamenti ka nje...
 12. Durres, shes 1+1 67 m² 37.000 Euro

  Apartament nė shitje prane Bar Rigels,Durres- Off to the sea.1 + 1 Apartment ,Durres Beach,Durres, € 37.000, 67 m²


  SHITET APARTAMENT 1+1 , RR.PAVARESIA PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!...
 13. Turqi, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 140 m² 49.900 Euro

  Apartament nė shitje Izmir,Turqi - Panoramic Seaview 140m2 Apartment in the beautiful Izmir., € 49.900, 140 m²


  +++From the Owner+++
  Panoramic seview 140m2 apartment in the beautiful Izmir....
 14. AGJENT/NDERMJETES IMOBILIAR alhomesrealestate.com

  AGJENT/NDERMJETES IMOBILIAR

  Al Homes Real Estate nje nisem e re ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi, me etike te larte dhe me vullnetin per te sjellur inovacion ne treg,kerkon nje...
 15. Ambjent Biznesi pėr qira,Pandi Dardha,Qender Laprake, 65 M2, 40.000 leke i diskutueshem

  Zona/Rruga : Rruga Pandi Dardha

  Ambjent Biznesi me Qira.Rruga Pandi Dardha,Qender Laprake, perballe Poliklinkes Laprake, 65 M2, 40.000 leke i diskutueshem
  3 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja:...
 16. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 56 m² 26.000

  Apartament nė shitje Durres - Off to the sea.1 + 1 Apartment at Hotel Florida,Plazh,Durres., € 26.000, 56 m²
  Shitet Apartament 1+1 , prane Hotel Florida,Plazh Durres
  Apartamenti organizohet ne:...
 17. Tirane, shes dyqan Kati 0, 31 m² 22.000 Euro

  Dyqan nė shitje Farmacia 10 - Commercial space for sale 31 m2,near Medical Dormitory,Tirana, € 22.000, 31 m²Shitet ambient komercial 31 m2, me vendodhje mbrapa Konviktit te Mjekesise ,perballe...
 18. Sherbime Kontabiliteti,Fiskale dhe Konsulence per biznese

  JU OFROJME:

  A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje / Blerje / TVSH / Sigurime / TAP) ne perputhje me rregullat dhe afatet e DPT-se .
  Raportim Periodik i Librave Te Shitjes&Blerjes...
 19. Perkthime nga Anglishtja / Aplikime per vize Angleze

  Bej perkthime nga Gjuha Angleze ne gjuhen Shqipe dhe anasjelltas
  - Perkthime Dokumenta zyrtare
  -Perkthime ne fushen Ligjore
  -Perkthime ne fushen e Ekonomise dhe Financave
  Gjithashtu bej...
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 19