970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK 80 m2 .Kati 3, 30.000 Leke (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Tek 21 djetori ,mbrapa Hotel Mondial ,ne katin e 3 te nje vile,jepet me qera apartamenti 1+1 + ballkon 80 m2 termoizolim,.me kondicioner,me oxhak funksional, e...
 2. Tirane, ofroj vend pune Instruktor fitness

  Kerkojme instruktor fitnesi me eksperience,me kohe te plote pune,
  Mosha 25 - 45 vjec.Palestra ndodhet ne rr e Kavajes

  cel 0693854097
 3. Durres, jap me qera apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m²

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati jepet me qera apartament 2+1 me 2 banja e 2 ballkone,
  104 m2,me pamje nga deti,i mobiluar...
 4. Durres, shes apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m² 1.400 Euro/m2 (Currila)

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati shitet apartament 2 dhoma gjum,soxhorno,
  me 2 banja e 2 ballkone,100 m2,ashensor,me pamje nga deti,i...
 5. Tirane, shes ne grup te gjitha veglat e palestres .( jo vec e vec ) 1 Euro

  Per arsye rinovimi shiten ne grup veglat e paisjet e nje palestre,(te perdorura)).Nga keto:
  1- Vegla force (22 cop) qe jane nga markat me te mira si Technogym,panata etj ne gjendje shume te mire.
  ...
 6. Tirane, shes Sterilizator per biberonat e femijeve 2.500 Leke

  Shitet aparat per sterilizimin e biberonave te femijes
  ne gjendje sh te mire pune

  0692214881

  Cel. : 0692214881
 7. Tirane, shes Tavoline kompiuteri 6.000 Leke

  Shitet tavoline kompiuteri per femije ne gjendje shume te mire,
  Permasat 100x50x75 cm.
  cel 0692214881  Cel. : 0692214881
 8. Biznes e objekt biznesi me qera. Jap me qera palester tek 21 Dhjetori 2000 Euro/muaj

  Tek 21 Dhjetori jepet me qera palester ne pune.
  Palestra eshte 300 m2,ka aktivitet qe prej 16 vjetesh,
  eshte e kompletuar totalisht me 32 vegla dhe salle aerobie 90 m2 ,2 dhoma zhveshje dhe sauna....
 9. Tirane, shes makine Mercedes-Benz 200 Viti 1993, 250.000 Leke

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 270000 km

  Shitet benz mercedez 2000,me nafte, prodhim i vitit 1993...
 10. Tirane, shes Shes biciklete palestre dhe vegel per barkun 220 euro

  Shes biciklete gjysem profesionale me rregullim elektronik e me shume programe
  ne gjendje shume te mire pune,pak e perdorur,e blere 580 euro

  shitet 220 euro


  ...
 11. Tirane, shes Printer HP A3- A4 deskiet 1220 C (me ngjyra) , 100 Euro

  Shitet Printer profesional, A3 -A4 , HP 1220 C Deskiet me ngjyra ne gjendje pune.

  Cmimi 100 euro  Cel. : 0692214881
 12. Tirane, shes Piste vrapimi gjysem profesionale 450 Euro

  Shitet Piste vrapimi Treadmill ne gjendje te mire pune dhe estetike.
  Cmimi 450 euro

  Cel. : 0692214881
 13. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 300 m² 1.600 Euro (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Mbrapa Hotel Mondial (100 m me poshte) ne rr Kongresi i Lushnjes jepet me qera ambjent 300 m2 dhe 3.5 m i larte.
  Ambienti eshte ne katin rrafsh me...
 14. Tirane, shes leg extension 250 euro

  Shitet vegel Leg Extension profesionale,e perdorur. ne gjendje shume te mire,
  me tapiceri te re.
  .Cmimi 250 euro


  Cel. : 0692214881
 15. Tirane, shes makine karavan Ford Mondeo Viti 1994, 200.000 Leke

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: jeshile
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 260000 km

  Shitet Ford Mondeo e vitit 1994,me benzin/gaz,1800 cc ne...
 16. Tirane, shes Tavoline mesi 1500 Leke

  Shitet tavoline mesi

  lek 1500
  0692214881

  Cel. : 0692214881
 17. Tirane, shes Dollap palestre 6.000 Leke

  Shitet dollap i perdorur per dhomat e zhveshjes ne palester

  lek 6000

  0692214881

  Cel. : 0692214881
 18. Tirane, shes Biciklete Spining 22.000 Leke

  Shitet Biciklete Spining e perdorur ne gjendje pune.

  Lek 22000


  0692214881

  Cel. : 0692214881
 19. Tirane, kerkoj vend pune shofer

  Kerkoj pune me kohe te plote ose dh part time si shofer me patente te klasit C.
  Lindur,rritur e jetuar gjithmone ne Tirane kam punuar me makinat qe i takojne klasit C per gati 30 vjet.
  Jam 60 vjec...
 20. shes pajisje Hoverbord PRO 150 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet Hoveerbord PRO ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje

  cmimi 150 euro..  Cel. : 0692214881
Trego rezultatin 1 deri 20 nga 20