kėrko:

Type: Posts; User: F&V-Call Center; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune OPERATOR DHE TL PER FUSHATEN TELECOM

  F&V COMMUNICATIONS
  Kerkohen operator dhe teamleader outbound per fushaten e TELECOM ITALIA
  -Rroge baze per operatoret ( 300 lek/ora + Bonus nga 1500 lek/kontrat )
  -Kontrate e rregullt punesimi....
 2. Tirane, ofroj vend pune 20 OPERATOR PER FUSHATEN TELECOM

  F&V COMMUNICATIONS"
  Kerkohen operator outbound per fushaten e TELECOM ITALIA
  -Rroge baze ( 300 lek/ora + Bonus nga 1500 lek/kontrat )
  -Kontrate e rregullt punesimi.
  -Formacion dhe asistence ne...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time 20 OPERATOR PER FUSHATEN TELECOM

  F&V Call-Center kerkon operatore te gjuhes italiane per fushaten Telecom.Ne ju ofrojme nje pune vertet serioze dhe profesionale me mundesi te medha dhe reale per karriere ne nje ambjent dinamik dhe...
 4. Tirane, ofroj vend pune 20 OPERATOR PER FUSHATEN TELECOM

  F&V Call-Center kerkon operatore te gjuhes italiane per fushaten Telecom.Ne ju ofrojme nje pune vertet serioze dhe profesionale me mundesi te medha dhe reale per karriere ne nje ambjent dinamik dhe...
 5. Tirane, ofroj vend pune part time 20 OPERATOR PER FUSHATEN TELECOM

  F&V Call-Center kerkon operatore te gjuhes italiane per fushaten Telecom.Ne ju ofrojme nje pune vertet serioze dhe profesionale me mundesi te medha dhe reale per karriere ne nje ambjent dinamik dhe...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time 20 OPERATORI OUTBOUND TELECOM

  F&V-Call Center ricerca 20 addetti teleselling su campagna outbound Telecom Italia
  Tipo d'impiego:
  Part-Time 4 ore
  Profilo richiesto: orientamento alla vendita, spiccate capacitą...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time 20 OPERATORI OUTBOUND TELECOM

  F&V-Call Center ricerca 20 addetti teleselling su campagna outbound Telecom Italia
  Tipo d'impiego:
  Part-Time 4 ore
  Profilo richiesto: orientamento alla vendita, spiccate capacitą...
 8. Tirane, ofroj vend pune part time OPERATOR OUTBOUND TELECOM

  F&V Call-Center kerkon operatore te gjuhes italiane per fushaten Telecom.Ne ju ofrojme nje pune vertet serioze dhe profesionale me mundesi te medha dhe reale per karriere ne nje ambjent dinamik dhe...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8