970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: Ediii; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shes kolltuke 10000Leke

  Shes kolltuk set
  1-3 vendesh
  1-2 vendesh
  +tapet

  Cel. : 0673766737
 2. Tirane, jap me qera makine SEAT ALHAMBRA TDI Viti 2004 manual 6+1

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 195354

  SEAT ALHAMBRA TDI MANUAL ,VITI 2004 CLIMA 6+1 VENDE.210.000 KM...
 3. Tirane, shes Audi A6 Automat 2.7 naft 2009 10.000€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 92
  KM..........: 190000

  Shes Audi A6 2.7 nafte.automat viti 10-2009
  targa shqiptare me...
 4. Seat Alhambra 1.9TDI Manual Viti 2004,3400€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 212000

  shes 🚗🔹Seat Alhambra 1.9 tdi
  🔹model Alhambra 🚘
  🔹Kapaciteti nr...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 79 m² 50.000 (Muhamed Deliu)

  Zona/Rruga : Muhamed Deliu

  Apartament 79 m2 1+1 e modifikuar per 2+1 per 1 dhome femije.pamjen e ka nga drejtimi i Dajtit ku e kap lindja e diellit.ne pozicion jug lindje.
  Eshte i kompletuar me...
 6. Tirane, kerkoj pune eksperieca shofer personal,menaxher,magazinier,asistent zyre,

  Pershendetje!
  Quhem Edvin
  Jam 35 vjec
  Statusi familjar,kam nje djale 5 vjec
  Jam me eksperienc pune 16 vjecare
  Eksperienca me e madhe ne ke te fushe, kam qen shofer personal familjeje
  si dhe...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6