kėrko:

Type: Posts; User: DIMENSION; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 23 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune MENAXHER SIGURIE

  Dimension HR pėr njė kompani tė madhe nė vend qė operon nė industrinė e Turizmit po kėrkon tė rekrutoj MENAXHER SIGURIE  Detyrat e pozicionit


  Asiston/ raporton tek drejtuesi i...
 2. Tirane, ofroj vend pune ACADEMIC DIRECTOR & TEACHER (English Language Studies)

  For our client - a Canadian educational institution in Tirana, we are looking for an: ACADEMIC DIRECTOR &TEACHER
  DUTIES & RESPONSABILITIES

  As an academic director
 3. Tirane, ofrohet vend pune ASISTENTE EKONOMISTE

  Dimension pėr njė nga klientėt e saj po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:

  ASISTENTE EKONOMISTE  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
 4. Tirane, ofroj vend pune FINANCIER (M)

  Dimension HR pėr njė kompani tė madhe me degė qėndrore nė Tiranė qė si aktivitet kryesor ka prokurimin e produkteve pėr projekte nė sektorė tė ndryshėm tė industrisė po kėrkon tė rekrutoj FINANCIER...
 5. Tirane, ofroj vend pune SANITARE (pranė TEG )

  Dimension po kėrkon tė rekrutoj SANITARE pėr njė nga klientėt e saj, njė resort tė njohur nė Tiranė.

  KRITERET E PUNĖS:


  Mbajtja e standarteve tė larta tė higjenės dhe pastėrtisė.
 6. Tirane, ofroj vend pune MENAXHER MIREMBAJTJE (profili elektrik ose mekanik)

  DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore me njė eksperiencė shume vjeēare tė stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė...
 7. Tirane, ofroj vend pune MOTION GRAPHIC DESIGNER

  Pėr njė kompani tė suksesshme nė industrine e retail, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant: MOTION GRAPHIC DESIGNER (Senior)  DETYRAT & PĖRGJEGJĖSITĖ
  - Zhvillon...
 8. Tirane, ofroj vend pune Financier Junior (pa eksperience pune)

  Dimension pėr njė kompani italiane nė Tiranė po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė
  pozicionin vakant:
  FINANCIER JUNIOR

  KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
 9. Tirane, ofroj vend pune Teknik Optik(Zona e Bllokut)

  Dimension HR per njė nga klientėt e saj,brand me eksperiencė shumėvjecare qė operon nė shitjen e markave ndėrkombėtare tė optikės po kėrkon tė rekrutojė “Teknik Optik”


  DETYRAT E POZICIONIT:
  ...
 10. Tirane, ofrojme vend pune PR & BRAND COMMUNICATION COORDINATOR.

  DIMENSION is a consulting company, training and implementation in the field of strategic Human Resource Management. We develop and consolidate Human Resource standards in the Job Market.

  For our...
 11. Palase, ofrohet vend pune FRONT OFFICE MANAGER

  For our client, operating in the tourism industry, Dimension is looking for a FRONT OFFICE MANAGER  DUTIES & RESPONSIBILITIES
  • Oversee day to day management of the renting villas...
 12. Palase, ofrohet vend pune RESORT DIRECTOR

  For our client, operating in the tourism industry, Dimension is looking for a RESORT DIRECTOR  DUTIES & RESPONSIBILITIES
  Human Recourses
  • Built the resort operation structure;
  • Builds...
 13. Tirane, ofrohet vend pune MARKETING COMMUNICATION MANAGER

  For our client, operating in the retail industry, Dimension is looking for a MARKETING COMMUNICATION MANAGER  DUTIES & RESPONSIBILITIES
  • The Marketing Communications Manager is responsible...
 14. Tirane, ofrohet vend pune RENTING and COMMERCIAL MANAGER

  Dimension pėr njė nga klientėt e saj lider nė industrinė e Real Estate ėshtė duke rekrutuar profesionistė tė interesuar nė profilin Renting & Commercial Manager  Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė...
 15. Tirane, ofrohet vend pune PHP DEVELOPER

  Dimension HR is looking for a PHP DEVELOPER for one of its clients, a company which provides Consulting, Information and Process Analysis, Design and Solutions, Computer Applications, Services and...
 16. Tirane, po kerkojme HR MANAGER

  Per nje nga kompanite me te medha ne vend - lider ne sektorin e modes, Dimension eshte duke kerkuar te rekrutoje kandidate ne profilin vakant:

  HUMAN RESOURCES MANAGER


  Detyrat dhe...
 17. Elbasan-Korēė ofroj vend pune MENAXHER SHITJESH (terren)

  Dimension HR per njė nga klientėt e saj, njė kompani lider nė Shqipėri qė operon nė fushėn e shitjeve dhe distribucionin e produkteve pėr auto/cargo, metal, industri tė drurit dhe ndėrtimit po kėrkon...
 18. Korce-Elbasan ofroj vend pune MENAXHER SHITJESH (terren)

  Dimension HR per njė nga klientėt e saj, njė kompani lider nė Shqipėri qė operon nė fushėn e shitjeve dhe distribucionin e produkteve pėr auto/cargo, metal, industri tė drurit dhe ndėrtimit po kėrkon...
 19. Shqiperi, ofroj vend pune "MENAXHER SHITJESH" ne Rajonin e Jugut (Fier,Vlore dhe Gjirokaster)

  Dimension HR per njė nga klientėt e saj, njė kompani lider nė Shqipėri qė operon nė fushėn e shitjeve dhe distribucoinin e produkteve pėr auto/cargo, metal, industri tė drurit dhe ndėrtimit po kėrkon...
 20. Tirane, ofroj vend pune JUNIOR OPERATIONS MANAGER

  For our client - an international corporate, operating in the BPO industry is looking for JUNIOR OPERATIONS MANAGER  DUTIES & RESPONSABILITIES  Provide support to the operations...
 21. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Blerje/Prokurime(Me profil Inxhinier)

  Dimension HR per njė nga klientėt e saj, njė kompani e madhe nė Shqipėri qė operon nė prokurimin e produkteve pėr projekte nė sektor tė ndryshėm po kėrkon tė rekrutojė Menaxher Blerje/Prokurime.

  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Shitese(Dyqan Optik-Zona e Bllokut)

  Dimension HR per njė nga klientėt e saj, brand me eksperiencė shumėvjecare qė operon nė shitjen e markave ndėrkombėtare tė optikės po kėrkon tė rekrutojė: Shitese
  DETYRAT E...
 23. Vlore, ofroj vend pune TEKNIK HIDRAULIK

  Dimension HR pėr njė kompani tė madhe qė ofron shėrbime akomoduese nė industrinė e turizmit,po kėrkon tė rekrutojė “TEKNIK HIDRAULIK”
  DETYRAT E POZICIONIT:  Monitoron...
 24. Tirane, ofroj vend pune IT AUDITOR

  For our client, we are looking for the following position: IT Auditor
  DUTIES & RESPONSABILITIES  Provide Business and IT management with guidance on IT risk management matters
 25. Tirane, ofroj vend pune KOORDINATOR/E MARKETINGU.

  Pėr njė kompani tė madhe nė industinė e retail dhe distribucionit, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:

  KOORDINATOR/E MARKETINGU  DETYRA DHE PĖRGJEGJĖSI

  -...
 26. Tirane, ofrohet vend pune KOORDINATOR PROJEKTI (profili ndertim/arkitekture)

  Pėr njė shoqėri qė ushtron aktivitetin nė fushėn e ndėrtimit, Dimension ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin vakant:

  KOORDINATOR PROJEKTI
  DETYRAT E POZICIONIT
  - Bashkėpunon me...
 27. Tirane, ofrohet vend pune MENAXHER PROJEKTI

  Pėr njė shoqėri qė ushtron aktivitetin nė fushėn e ndėrtimit, Dimension ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin vakant:

  MENAXHER PROJEKTI
  DETYRAT E POZICIONIT
  - Pėrgatitja dhe...
 28. Tirane, ofrohet vend pune KONTABILIST / FINANCIER

  Pėr njė shoqėri shoqėri tregtare qė ushtron aktivitetin nė import- export dhe distribucionin e artikujve ushqimorė, Dimension ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin vakant:

  KONTABILIST /...
 29. Tirane, ofrohet vend pune KOORDINATOR I EVENTEVE.

  Pėr njė kompani te madhe ne vend, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin vakant:

  KOORDINATOR I EVENTEVE  DETYRAT E POZICIONIT
  • Tė ndertojė nė bashkėpunim me drejtuesin e...
 30. Tirane, ofrohet vend pune HEAD of MARKETING, PR and COMMUNICATION

  For our client – a leading company in the Albanian market, We are looking for the following position:
  HEAD of MARKETING, PR and COMMUNICATION  DUTIES & RESPONSABILITIES
  Marketing...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 682
Faqja 1 nga 23 1 2 3 4