kėrko:

Type: Posts; User: Amlesi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 34 Minutash.

 1. Tirane, Kurs online/klasa angl/gjer/ital/ spanjisht me certifikate.

  Per te gjithe ju qe deshironi te mesoni nje gjuhe te huaj nga komoditeti i shtepise tuaj, qendra jone ofron kurse online/klasa te gjuhes angleze/gjermane/ italiane dhe spanjolle per te gjitha...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  Kerkohet kamarier/e me eksperience, per bar kafe.
  Te jete i shkathet dhe i komunikueshem.
  Ofrojme kushte te mira pune si dhe siguracionet.
  Lokali ka klientele familjare.
  Ndodhemi prane Shkolles...
 3. Tirane, ofroj vend pune Trajnim MENAXHIM BURIME NJEREZOR

  Pasi mbyllem me sukses trajnimin e meparshem, ju ftojme te beheni pjese e nje tjeter trajnimi.


  Nuk do te perseritet me asnjehere nje trajnim i tille!
  Dt. 18.07.2021 trajnimi i radhes ne...
 4. Tirane, Ofroj kurs anglisht

  Nisim pėr njė javė nivelin A2 tė gjuhės angleze nė klasė.
  Pasdite pas orės 16:00
  ✍3 herė nė javė
  ✍grupe me numėr tė kufizuar nxėnėsish.
  ✍mėsues tė kualifikuar dhe me eksperiencė.
  ✍vendodhje e...
 5. Tirane, Trajnim ‘Shkrim projektesh & komunikim’

  A keni degjuar ndonje here rreth shkrimit te projekteve? Po rreth OJF-ve? Nese ju keni deshire dhe vullnetin, mund te merrni pjese ne trajnimin e rradhes “Shkrim projektesh dhe komunikim”. ...
 6. Tirane, ofrojme kurse gjuhe Kurs online ang/gjerm/ital/spanjisht

  Per te gjithe ju qe deshironi te mesoni nje gjuhe te huaj nga komoditeti i shtepise tuaj, qendra jone ofron kurse online te gjuhes angleze/gjermane/ italiane dhe spanjolle per te gjitha grupmoshat....
 7. Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht

  Meso anglisht me mė te miret!
  Qendra jone ofron kurse te gjuhes angleze per grupmoshat 5-13 vjec.
  Ofrojme mesimdhenie me metoda bashkekohore si dhe staf te kualifikuar.
  Rregjistrimet per grupet...
 8. Tirane, Kurs italisht online

  Deshiron te mesosh nje gjuhe te huaj nga komodoteti i shtepise, apo kudo ku ndodheni?
  Ky kurs eshte zgjedhja e duhur. Meso italisht online.
  Qendra jone, e ndodhur tek’Myslym Shyri’ ofron nivele...
 9. Tirane, ofrojme trajnime: Menaxhim Biznesi

  Trajnim :Menaxhim Biznesi".

  Pėr tė gjithė ju qė doni tė formoheni si menaxherė tė suksesshėm, cikli i trajnimeve “Menaxhim Biznesi” ėshtė zgjidhja.

  🟢Oraret e grupeve, paradite dhe pasdite
  ...
 10. Tirane, ofroj vend pune Kurse pikture per femije

  Ofrojme kurse pikture per femije.
  Kurset zhvillohen cdo te marte - enjte.
  Ora14:00 -15:00.
  Regjistrimet kane filluar.
  Info Whats app: 0688200802
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10