kėrko:

Type: Posts; User: Z Service Company; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofroj vend pune part time Operator

    Z_Service kerkon te punesoje operatore per fushaten Luce e Gas. Paga dhe bonuse konkurente ne treg. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave tona. Kryqezimi i 21 Dhjetorit mbi TV Shijakun, email ne...
  2. Tirane, ofroj vend pune part time operatore per fushaten Luce e Gas

    Z_Service kerkon te punesoje operatore per fushaten Luce e Gas. Paga dhe bonuse konkurente ne treg. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave tona. Kryqezimi i 21 Dhjetorit mbi TV Shijakun, email ne...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2