970 HP gjej pune premium

kėrko:

Type: Posts; User: RoelRene; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Fifa 22 x Nintendo Switch / Oled 5.000 Leke

  Shes Fifa 22 per Nintendo Switch dhe Switch Oled

  E re; blere ne Itali.
  per arsye transporti, mungon ambalazhi.

  cmimi 5000 leke i diskutueshem
 2. Tirane, jepet me qera zyre Kati 6, 70 m² 1.000 Euro

  Jepet hyrje me qera.
  ambjent i pershtatshem per zyra, ose klinike.
  ambjenti ka edhe postin e parkimit.

  kontakt whatsapp

  Cel. : 0692077177
 3. Tirane, - Rroba termike per Sauna

  Shiten 10 kutia me kostume termike per sauna.

  Blere ne greqi.

  kontakt ne whatsapp


  Cel. : 0694446393
 4. Tirane, shitet garazh Kati 0, 12 m² 25.000 Euro (Petro Nini Luarasi)

  Zona/Rruga : Petro Nini Luarasi

  Shitet garazh me mundesi shfrytezimi per aktivitet.
  adresa: perballe njesise bashkiake 1, 2
  Cel. : 0694446393
 5. Tirane, ofrohet Albanian Teacher

  I offer lessons on Albanian Language for expats living in Albania or foreigners that would like to learn Albanian.

  If you are interesting, fill free to contact me
  Cel. : 0692044722
 6. Tirane, ofroj Dyshek - Dhurate 0 Leke

  Deshiroj te bej dhurate nje dyshek te permasave 120x200x30 cm

  Eshte i perdorur, por ne gjendje shume te mire.

  I pershtatshem per tu vendosur edhe direkt ne toke duke qene se ka shume lartesi.
  ...
 7. Tirane, ofrohet vend pune part time Sanitare

  Ofroj vend pune me orar tė pjesshėm Sanitare

  Kėrkoj tė jetė e shkathėt dhe e pastėr

  Dyqan mishi

  Kryqėzimi Komuna Parisit

  Kontakt 0692077177
 8. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 80 m² 800 Euro

  Okazion!!!

  Jepet me qera ambjent 80 m2, prane njesise bashkiake nr.5 (ish-Bllok). 50m nga sheshi wilson
  20m nga rruga kryesore. Zone private, ne hapesire te qete.

  Aktualisht Bar

  Mundesi per...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 68 m² 60.000 Euro (KMY)

  Zona/Rruga : KMY

  Zona/Rruga: Kombinati Mishit Yzberisht, Perballe Karburantit, tek stacioni i autobuzit

  OKAZION: APARTAMENT Bashkekohor 1+1, 68 m2.
  Pallat i ri; Punime mjaft cilesore.
  Kati i...
 10. Tirane, kerkohen 2 Animatore

  Ne kuader te hapjes se qendres se argetimit per femije (per vitin akademik 2021-2022), kerkohen 2 animatore per te angazhuar femije te moshes 6-11 vjec, gjate qendrimit ne qender. Te interesuarat...
 11. Tirane, kerkohen 2 Mesuese Cikli i Ulet

  Ne kuader te hapjes se qendres pas-shkollore per nivelin fillor (klasa 1-5), per vitin akademik 2021-2022, kerkohen 2 mesues/e me eksperience minimale.

  Paga 25.000 ALL/muaj  Cel. : 0692044722
 12. Tirane, ndarje qeraje zyre Kati 0, 20.000 Leke (Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe

  Super okazion!!!!!

  Jepet me qera ambjent zyre me kushte optimale, prane njesise bashkiake nr. 5 (ish blloku)

  Zone e qete; Qera e pergjysmuar, e diskutueshme

  Per...
 13. Tirane, ofroj vend pune Punetor Dyqan Mishi

  Kerkohet te punesohet Punetor ne Dyqan Mishi

  Duhet te jete shume i afte ne kete profil dhe sigurisht vetem me eksperience.

  Adresa tek Komuna e Parisit, Tirane

  Kontakt : 0692077177
 14. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 65 m² 100.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo


  Shitet Apartament tek Rr. Gjik Kuqali, ish Shushica, prane Stadiumit Dinamo.

  Kati i 4rt, ne gjendje shume te mire per te jetuar, dhe e mobiluar.

  Siperfaqe 65m2...
 15. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 265 m² 2000 Euro/m2 (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno


  Shitet ambjent 265 m2

  Adresa: Rruga Mihal Grameno, 200 m mbi Shkollen e Baletit.

  Mundesi zhvillimi per biznese te ndryshme:
  mjekesi, avokati, market, banke,...
 16. Tirane, kerkohet part time Terapist te foluri

  Kerkohet

  Terapist i Zhvillimit te te folurit


  Te kete eksperience ne kete fushe, me femijet me probleme te degjimit!

  Orari i punes: 1 - 1.5 ore ne dite (preferohet mbasdite), 6 dite/jave....
 17. Tirane, kerkohet part time Mesuese

  Mesuese

  E gatshme te bashkepunoje dhe bashkeveproje me 1 femije 3 vjec.
  Kohezgjatja: 3-4 ore paradite; E Hene - E premte
  Detyrat: Te shoqeroje femijen ne kopesht dhe te angazhohet ne zhvillimin...
 18. Tirane, kerkohet Marangoz

  KERKOJ MARANGOS per te punuar me MDF

  Nuk ka rendesi mosha apo eksperienca.

  Eshte shume e rendesishme korrekesia, pasteria, saktesia ne pune, dhe jo shperdorues.

  Mund te kontaktoni ne 069 444...
 19. Tirane, shes hekur Hekur Vertikal Philips 20.000 Leke

  Shitet hekur vertikal me avull Philips.
  I paperdorur (ne qese).
  Hekuros me lehtesi te gjitha llojet e materialeve.
  3 nivele nxehtesie. Depozite 1.5 litra.

  Blere 250 Euro. Shitet 20.000...
 20. Greqi, njoftim fisioterapi bobath

  Bobath Fisioterapi per Femije / Tirane, mundeson ndermjetesime trajnimi 9 javore ne selanik, per bobath physiotherapy me profesoret me te mire te greqise lidhur me kete profil.
  gjate periudhes...
 21. Tirane, kerkohet Fisioterapist/e

  Kerkohen fisioterapiste me license, te profilizuar ne pediatri, me eksperience pune.
  Preferohen te aplikojne metoden Bobath

  kontakt: neurophysiolab.tr@gmail.com
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21