970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Veton kelmendi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Station per larjen dhe nderrimin e bebit 5.000 Lek

  Stacion per larje dhe nderrim te foshnjes
  bashke me sirtare

  5,000 Lek te reja

  0685250305
 2. Tirane, shes lavatrice Lavatrice Miele 5.500 Leke

  Lavatriqe Miele
  ne gjendje te mire pune

  5500 Lek te reja

  0695250305
 3. Tirane, shes Karroce per invalide / te moshuar - E RE 12.000 Leke

  Karroce per invalide / te moshuar - E RE Gati e paperdorur

  12,000 Lek te reja

  0685250305
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3