500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Asrd; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shqiperi, kerkoj vend pune Dev Ops Engineer|Linux|Cloud

  https://i.imgur.com/27yfikr.jpg
  DevOps tashme eshte futur ne treg si nje nder domainet me te perhapura dhe teknologjite qe ajo ofron jane teper demanding.

  Aktualisht po kerkoj 1 kompani qe ka ne...
 2. Tirane, kerkoj pune part time Model veshjesh/Dyqan,Butik

  https://imgur.com/XfN5hkS
  https://i.imgur.com/XfN5hkS.jpg

  https://i.imgur.com/4o8bnzZ.jpg

  https://i.imgur.com/AGxHw7N.jpg


  Keni nje dyqan veshjesh per meshkuj dhe keni nevoje te reklamoni...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 3