500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: STUDIO KONSULENCE 94; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Green Coast, Vile me qera

  Green Coast Villa available for holiday rent.

  Villa offers sea and mountain views and feature a flat-screen TV, a fully equipped kitchen.
  Located in luxurious Green Coast Resort at Palasa Beach,...
 2. Trajnim mbi "Prokurimin ne sektorin jo-publik"

  SK94 organizon ne datat 19&20 Dhjetor trajnim mbi Prokurimin ne sektorin jo-publik .
  Roli, procedurat, dokumentacioni i prokurimit. Kėrkesa, Oferta dhe ndikimi i faktorėve tė tregut.

  PROCESET E...
 3. Konsulence Biznesi, Prokurime, Finance, Tatim Taksa,etj

  "STUDIO KONSULENCE 94" Ju ofron asistence :

  Pėr veprimet ligjore me QKB, Regjistrin e Pronarit Perfitues, Organe Tatimore, Dogana, Bashki, Sigurime Shoqėrore dhe nė Institucione tė tjera...
 4. Kurse & Kontabilitet, Fiskalitet, Alpha web

  "SK94" ofron :

  Kurse kontabiliteti nė praktike, deklarime fiskale, program financiar Alpha Web,soft-e fiskalizimi.
  Njohje me dokumentacionin nė kushtet e njė kompanie reale me procesin e...
 5. Jap me qera apartament, Kati 5, 51 m² 350 Euro (Sami Frasheri)

  Apartament me qira ditore/javore/mujore, Tirane.
  Perballe Drejtorise se Policise, Rr. Sami Frasheri, Nd.2, H.20, Ap.9 .
  Jepet per jo me pak se tre nete, per rezervime me shume nete aplikohet...
 6. Tirane, jepet me qira apartament 120 m² 1300 Euro

  Zona/Rruga : Ibrahim Rugova


  Jepet me qira apartament i rikonstruktuar, 120 m2. Pozicion i favorshem per biznes.
  http://www.openstreetmap.org/note/1230724
  Aktualisht perdoret si zyre.
  Cmimi i...
 7. Internship Finance Kontabilitet

  "Studio Konsulence 94" ofron internship pėr studentė Finance, Kontabilitet.

  Tė interesuarit tė dėrgojnė tek adresa: info@sk94.al letėr motivimi, CV tė shoqėruar me listėn e notave.

  Do tė...
 8. Tirane, ofrohet vend praktike per studente te fakultetit juridik

  Ofrohet internship per studente te fakultetit juridik.
  Te interesuarit te dergojne CV, listen e notave ne adresen email: info@sk94.al.
  Do te kontaktohen vetem studentet e perzgjedhur.
 9. Consulting services

  “SK94” Ltd offers :

  Business plan,market research.
  Procurement assistance
  Registration, statutory changes, deregistration of commercial companies.
  Taxes.
  Accounting.
  Human resources,...
 10. Per Regjistrin e Pronarit Perfitues

  Ofrojme sherbim konsulence per:  Regjistrimin e pronarit perfitues.


  Per detaje kontaktoni:

  email: info@sk94.al
 11. Trajnim " STANDARDET KOMBĖTARE TE KONTABILITETIT"

  ​SK94 sh.p.k. organizon trajnim :

  "STANDARDET KOMBĖTARE TE KONTABILITETIT " me fokus praktik.

  Trajnimi shoqerohet nga diskutime midis profesionistesh.
  Materiali merret ne forme elektronike...
 12. Tirane, - KONSULENCE " APLIKIM PER GRANTE "

  Ofrojme konsulencen e plote per plotesimin e dosjes se aplikimit:
  "Aplikim per Grante" .

  Per me shume detaje jeni te mirepritur :


  Rr." Ibrahim Rugova", Nd.26, H.21, Ap.13

  (Pallatet...
 13. Tirane, ofrojme trajnime Trajnim "Sherbimet financiare FINTECH, Raportimi REG TECH,

  SK94 & eAdviser organizojne trajnimin:
  Trajtimi fiskal ne fushen e sherbimeve dixhitale dhe financiare te ofruara nepermjet teknologjive financiare (FINTECH), ruajtja dhe raportimi REG TECH....
 14. Maksimizim i interesave financiare

  Ne Ju ofrojme konsulence ekonomike - financiare:

  Interesa dhe siguri maksimale per kursimet personale.
  Blerje bono thesari, obligacione 1-3 vjet, dhenie hua
  Investim pasuri te patundshme,...
 15. Aplikim & menaxhim i projekteve ipa

  Köstinger Consulting, Studio Konsulence 94, eAdviser, organizojnė trajnimin " Aplikimi dhe menaxhimi i projekteve IPA" me fokus :  Ofrimi i bazave tė Menaxhimit pėr Ciklin e Projektit tė ...
Trego rezultatin 1 deri 15 nga 15