500 HP Bata

kėrko:

Type: Posts; User: Ervin96; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 8, 105 m² 35.000 Leke (Rexhep Shala)

  Zona/Rruga : Rexhep Shala

  Jepet apartament pėr qira nė Yzberisht, afėr KMY, mbrapa Big Market. Ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.

  Apartamenti ka sipėrfaqe...
 2. Kėrkoj njė zonjė pėr tė pastruar zyrėn (1 herė nė 2 jave, ish Ekspozita)

  Kėrkoj njė zonjė pėr tė pastruar zyrėn. Zyra ėshtė e hapur 8:30 - 17:00 nga e hėna nė tė premten.
  Tė jetė e shkathėt dhe e komunikueshme.
  Kėrkohet pėr njė herė nė dy javė, 3 orė. Paga pėr 3 orė...
 3. Tirane, ofrohet vend pune Shpėrndarės fletushkash

  Kėrkojmė njė person qė tė shpėrndaj fletushka 4 orė tek Universiteti Polikteknik i Tiranės dhe 4 orė tek Fakulteti i Shkencave tė Natyrės.
  Pagesa pėr 8 orė ėshtė 1500 lekė.

  Tė interesuartit tė...
 4. Tirane, shes ventilator 3.500 Leke

  Shes freskuse Fuego OUIF45-3-1, pothuajse tė papėrdorur.
  Paisja nuk kanė asnjė difekt apo gėvishje, ėshtė si e re.


  Tė interesuarit mund tė mė kontaktojnė nė numrin: 0693766733
 5. Tirane, shes Ftohėse dhe ngrohėse me ujė, Fuego 10.000 Leke

  Shes kondicioner portativ Fuego. Ka ngrohje, ftohje dhe njė vend pėr tė futur akull e cila e bėnė dhomėn akoma mė tė freskėt.
  Paisja nuk ka asnjė difekt apo gėrvishe Ėshtė pothuajse i pa pėrdorur.
  ...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 105 m² 85.000 Euro (Rruga Rexhep Shala)

  Zona/Rruga : Rruga Rexhep Shala

  Shitet apartament 2+1 tek rruga Yzberisht, rruga "Rexhep Shala" Tiranė.

  Apartamenti ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6